Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston nie podejrzewała, że Brad Pitt może ją zdradzić z Angeliną...

„Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić”

Weronika Kostyra 27 maja 2019 18:54
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez pięć lat. Zanim rozstali się przez romans aktora z Angeliną Jolie, uważano ich za idealną i najbardziej dobraną parę w Hollywood. Aniston ufała mężowi i nie sądziła, że porzuci ją w okrutny sposób na oczach całego świata. Świadczy o tym rozmowa jaką przeprowadziła z Angeliną Jolie tuż przed rozpoczęciem zdjęć do pamiętnego filmu Pan i Pani Smith. Czy Jennifer Aniston niechcący sama popchnęła Brada Pitta w ramiona kochanki?

Ostatnie spotkanie Jennifer Aniston i Angeliny Jolie

Jennifer Aniston i Brad Pitt poznali się w 1998 roku i natychmiast odnaleźli wyjątkowe porozumienie. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Już po dwóch latach wzięli prywatny ślub w Malibu. W 2004 roku Bradowi zaproponowano rolę w filmie Pan i Pani Smith. Na ekranie partnerować mu miała hollywoodzka łamaczka serc – Angelina Jolie. Nikt nie podejrzewał jednak jak potoczą się sprawy. Jennifer spotkała wtedy przypadkiem Angelinę na parkingu obok studia filmowego, gdzie ekipa serialu Przyjaciele świętowała akurat zakończenie zdjęć. Podeszła do przyszłej ekranowej partnerki swojego męża i przedstawiła się. „Powiedziałam do niej: „Brad jest bardzo podekscytowany tym, że będzie z tobą pracował. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić”, wyznała w wywiadzie dla Vanity Fair w 2005 roku.

Było to ich jedyne spotkanie. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że Brad i Angelina rzeczywiście dobrze się bawili. Między ekranowymi partnerami wybuchło uczucie, które doprowadziło do szybkiego rozwodu z Aniston. Wybuchł prawdziwy skandal. Mimo że Angelina Jolie i Brad Pitt długo nie chcieli wyjawić, że coś ich łączy, ogłosili prawdę, kiedy aktorka była w ciąży i spodziewała się ich pierwszego dziecka, Shiloh.

Jennifer Aniston przez lata była zdruzgotana i jednocześnie wciąż miała słabość do byłego męża. W 2015 roku wyszła za mąż za Justina Theroux, lecz ich małżeństwo trwało bardzo krótko. Po rozstaniu Brada z Angeliną media sugerowały, że Aniston chce odzyskać jego względy. Wszystko wskazuje jednak na to, że są po prostu dobrymi znajomymi. 

Gwiazdorskie duety filmowe, które przeszły do historii kina
Fot. East News

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.