Olga Figaszewska 23 września 2017 17:00
1/8
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/8

Za nami prapremiera książki o życiu Ani Przybylskiej, a za dwa tygodnie minie trzecia rocznica jej śmierci. Po odejściu aktorki więzi między dziećmi, a Jarosławem Bieniukiem zacieśniły się. Spędza z nimi każdą chwilę. W piatek piłkarz pojawił się na Festiwalu Filmowym w Gdyni w towarzystwie swojej córki. Po raz pierwszy pojawiła się z tatą podczas oficjalnego wyjścia. Oliwia zamieściła w sieci nostalgiczną fotografię... Do kogo jest bardziej podobna? 

 

Zobacz też: „Dojrzałam wraz z moją córką”. Tak Anna Przybylska opowiadała nam o relacjach z Oliwią Bieniuk


Oliwia Bieniuk to kopia Ani? 

Nikt nie ma wątpliwości, że dziewczynka jest bardzo podobna do Anny Przybylskiej. Fani zachwycają się jej urodą. Jednak większość  Internautów sugeruje, że nastolatka to wykapany tata. Oliwia z pewnością odziedziczyła po aktorce przepiękny uśmiech, duże oczy i usta. Nastolatka cieszy się rosnącą popularnością. A wiele osób zastanawia się, czy pójdzie w ślady Anny Przybylskiej? 

 

„Synowie Ani są jej klonami. Mają zdolności aktorskie, zwłaszcza Jaś, najmłodszy. Kiedy Ania zmarła, miał trzy latka, więc nie może pamiętać, jak przygotowywała się do ról. A on już potrafi grać, robi miny, odtwarza scenki. Ma w sobie to szelmostwo Ani, to muszą być geny. Oliwia wyrosła na piękną dziewczynę. Ania zawsze powtarzała, że zostanie modelką. Ale musi najpierw skończyć szkołę”, mówiła przyjaciółka Ani Małgorzata Rudowska w rozmowie z Gazeta.pl. 

 

Zobacz też: „To symboliczne zakończenie żałoby po Ani”. Wzruszająca premiera książki „Ania. Biografia Anny Przybylskiej”

 

Ania zawsze była z niej dumna i o wiezi z córką, zawsze mówiła poruszona. Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. (...) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu", mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku.  Jarosław Bieniuk wypracował sobie z córką podobne relacje. 

 

Zobacz też: Jak dzieci zareagują na książkę o Annie Przybylskiej? Przypominamy, co mówiły o niej w VIVIE!

 

Ich wspólne zdjęcie łapie za serce. Znajdziecie na nim wszystko. Radość, nostalgię i miłość. Dopiero na nim widać, jak bardzo Oliwia Bieniuk jest podobna do mamy. Zobaczcie, jak komentują je internauci. Zgadzacie się z ich zdaniem? Zapraszamy do galerii. 

 

2/8
Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska, Viva! 2012
Copyright @Iza Grzybowska
2/8

Olwia Bieniuk z Anią Przybylską w sesji VIVY! 2012 rok. 

 

 

Zobacz też: Jak dzieci zareagują na książkę o Annie Przybylskiej? Przypominamy, co mówiły o niej w VIVIE!

3/8
Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk
Copyright @Instagram Oliwii Bieniuk
3/8

Zdjęcie z tatą Oliwia podpisała: "DADDY COOL". A fani nie kryją zachywtu. I w komentarzach wzruszeni, piszą: 

 

„Śliczna dziewczynka! Samych serdeczności skarbie”. 


 

„Nie pozwolcie nikomu zerwac wiezi jaka jest miedzy Wami. Piekna miłość. Czysta, dobra... Czesto porownuja Cie do Mamy. Ale ja widze tez duze do Jarka... Sliczne dziecko swoich rodzicow.... Chlopcy-bracia, tez cudni. Cieszczie sie nie dziecinstwem, życiem, miloscia. Życze Wam zdrowia ,szczescia I dobroci w zyciu. Jak wybierzesz showbiz w przyszlosci, badz soba.... Nie jestes niczyja kopia jesteś piekna suma wypadkow....obojga Rodzicow...Jestes Oliwka B.... odrebna jesnostka....sama w sobie”.

 

„Piękni ludzie, widać miłość i bliskość ☺”.

 

„Taki Tata to prawdziwy skarb!? ”

 

Zobacz też: „Dojrzałam wraz z moją córką”. Tak Anna Przybylska opowiadała nam o relacjach z Oliwią Bieniuk

4/8
Jarosław Bieniuk
Copyright @Instagram Jarosław Bieniuk
4/8

Jarosław Bieniuk na swoim profilu również zamieścił zdjęcie w podobnej stylistyce. 
 

Zobacz też: „Dni po śmierci Ani uciekły mi z pamięci”. Jarosław Bieniuk kończy 38 lat!

5/8
Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/8

Jarosław Bieniuk z Oliwią Bieniuk w sesji dla VIVY! 

 

Zobacz też: Mamy niepublikowany dotąd fragment biografii Anny Przybylskiej. Co aktorka mówiła o miłosnych scenach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.