Joanna Jarmołowicz, Jan Królikowski
Fot. Instagram @asiajarmolowicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski zostali rodzicami!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 24 września 2019 08:55
Joanna Jarmołowicz, Jan Królikowski
Fot. Instagram @asiajarmolowicz

Rodzina Królikowskich właśnie się powiększyła! Joanna Jarmołowicz urodziła! Ukochana Jana Królikowskiego powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka. Szczęśliwą nowiną para podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Swojej radości nie ukrywa również babcia, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Joana Jarmołowicz i Jan Królikowski zostali rodzicami!

19 września na świat przyszedł synek Joanny Jarmołowicz i Jana Królikowskiego (brat Antka Królikowskiego). Chłopiec otrzymał imię - Józef. 

„Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ”, napisała na Instagramie szczęśliwa mama.

Urocze zdjęcie z maleństwem zamieściła także zachwycona babcia, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

,,Dzieci i wnuk. Jestem babcią! 19.09.2019 #babcia #prawdziwababcia #dzieci #jan #asia #love", napisała. 

Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!