Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
POŻEGNANIE

Jan Królikowski w poruszającym wpisie żegna tatę

Syn Pawła Królikowskiego zamieścił ich wspólną fotografię

Olga Figaszewska 28 lutego 2020 09:41
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski odszedł zbyt wcześnie. Aktor walczył z chorobą neurologiczną. Zmarł w wieku 58 lat. Dla jego rodziny to ogromny cios. Najbliżsi artysty postanowili pożegnać go w wyjątkowy sposób. W mediach społecznościowych zamieścili poruszające zdjęcia z ukochanym mężem, tatą i bratem.

Jan Królikowski żegna tatę, Pawła Królikowskiego

Jan Królikowski zamieścił w sieci chwytający za serce wpis, który opatrzył wspólną fotografią z tatą. Na czarno białym zdjęciu Paweł Królikowski trzyma w ramionach synka.

„Do zobaczenia, padre”, napisał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do zobaczenia, padre

Post udostępniony przez Jan Ignacy Królikowski (@jan_ignacy)

Jan Królikowski podobnie jak tata i starszy brat związał swoją przyszłość z filmem. Ale jego największą pasją jest muzyka. Od kilku lat jest kompozytorem, a na swoim koncie ma m.in. stworzenie muzyki do filmu Noc życia. Jan Królikowski współpracował także przy tworzeniu spektaklów telewizyjnych. Niedawno sam został tatą i w jednym z wywiadów podkreślał, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski cieszą się z tej nowej roli - dziadków. 

„Bycie dziadkiem i babcią to chyba najfajniejsza rola, jaką możesz pełnić w rodzinie, bo nie jest to do końca twoje dziecko, a jednocześnie trochę twoje i można tylko rozpieszczać. To wspaniałe role i wszyscy na to czekali po prostu, a że długo czekali, to teraz się bardzo cieszą”, powiedział Janek Królikowski w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Najbliżsi żegnają Pawła Królikowskiego

Nikt nie chce wierzyć w jego śmierć. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego po długiej walce z chorobą neurologiczną. 

Kochanego tatę pożegnał także Antoni Królikowski. Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie Pawła Królikowskiego: „Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤”. 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych ukochanego męża pożegnała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Opublikowała wspólną fotografię, opatrzoną wzruszającym podpisem.

„Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️”, napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Zdjęcie i wpis, które chwytają za serce zmieścił brat aktora - Rafał Królikowski. 

,,Bracie mój .....", napisał, dołączając zdjęcie z młodości Pawła Królikowskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bracie mój .....

Post udostępniony przez Rafał Królikowski (@rafkrolikowski)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.