James Middleton, brat księżnej Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

James Middleton, brat księżnej Kate zaręczył się. Kim jest jego narzeczona?

Zakochani pokazali pierścionek zaręczynowy!

Weronika Kostyra 6 października 2019 17:41
James Middleton, brat księżnej Kate
Fot. East News

James Middleton jest najmłodszym z trójki dzieci Carole i Michaela Middletonów. Ostatnio brat księżnej Kate coraz częściej pojawia się w mediach. Choć z reguły trzyma się na uboczu, coraz częściej pojawia się w mediach. James jako jeden z nielicznych w otoczeniu rodziny królewskiej, prowadzi konto na Instagramie. Właśnie podzielił się radosną nowiną – brat księżnej Kate oświadczył się swojej ukochanej!

James Middleton zaręczył się

Do tej pory o młodszym bracie księżnej Kate nie mówiło się wiele. Głośno było przede wszystkim o jego siostrach. Jedna jest przyszłą królową, a druga, Pippa, także budzi zainteresowanie mediów. Teraz to James jest centrum uwagi. Właśnie zaręczył się z ukochaną Alizee Thevenet. Jego narzeczona jest Francuzką, ma 29 lat i pracuje w branży finansowej. Ma świetne wykształcenie i zna aż cztery języki!

Zaręczyny to początek nowego, szczęśliwego etapu w życiu Jamesa. Brat księżnej Kate udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o swoim życiu. Do tej pory był bowiem bardzo tajemniczy. Okazuje się jednak, że zmagał się z depresją i problemami psychicznymi. Cierpiał w milczeniu, a jego zdrowie psychiczne pogarszało się. Zmagał się naprawdę mrocznymi myślami: „Wiem, że mam szczęście i jestem uprzywilejowany, ale to nie chroni przed depresją. Trudno opisać ten stan. To nie tylko smutek. To choroba, rak umysłu. To nie jest uczucie, ale brak uczuć. Istnienie bez celu lub kierunku. Nie czułem radości, podniecenia ani oczekiwania – tylko lęk ściągał mnie rano z łóżka. Nie rozważałem samobójstwa, ale nie chciałem żyć w stanie umysłu, w którym się znajdowałem”, powiedział szczerze.

Jego wyznanie zaskoczyło Brytyjczyków. James przyznał, że nadal jest w trakcie terapii, lecz od pewnego czasu czuje się lepiej i chce mu się żyć. Z pewnością miłość bardzo mu w tym pomoże. Narzeczeni opublikowali romantyczne zdjęcie, na którym widać piękny zaręczynowy pierścionek z szafirem. Nie możemy doczekać się ślubu! 

James Middleton
Fot. Instagram @jmidy

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.