Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Jakub Rzeźniczak nie ukrywa, że znów jest zakochany! Kim jest wybranka piłkarza?

Para ma za sobą poważny kryzys

Ksenia Krasko 28 lipca 2020 14:53
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Jakub Rzeźniczak ma za sobą trudne chwile. We wrześniu 2019 roku rozstał się z żoną, Edytą Zając, a pod koniec października trafił do szpitala z zapaleniem opon mózgowych, przez które nie mógł grać. Wygląda jednak, że zła passa w życiu piłkarza już minęła. Sportowiec nie ukrywa, że ponownie jest zakochany, a jego wybranką jest uczestniczka show Top Model, Magdalena Stępień.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień: relacja

Chociaż Jakub Rzeźniczak stara się nie komentować rewelacji o swoim życiu prywatnym, w czerwcu mediom udało się dowiedzieć, że przez kilka miesięcy spotykał się z modelką Magdaleną Stępień. Jednak wszystko wskazywało na to, że para się rozstała, a w sieci pojawiły się zdjęcia piłkarza z nową partnerką.

Magdalena Stępień potwierdziła wtedy w rozmowie z Plotkiem, że relacja z obrońcą Wisły Płock to już przeszłość, a także zasugerowała, że sportowiec ja zdradzał. Rzeźniczak potwierdził te doniesienia, jednak podkreślił, że z nową kobietą związał się dopiero po ich rozstaniu.

Na początku lipca okazało się, że para znowu jest razem. „Kochamy się z Kubą i zrozumieliśmy to dodatkowo, gdy na chwilę się rozstaliśmy. Chcemy być razem i to jest najważniejsze”, wyznała modelka podczas krótkiej rozmowy z portalem Plotek. Dodała też, że planują wspólne wakacje, i właśnie wybrali się do malowniczego Monako, a na swoich portalach społecznościowych publikują zdjęcia z wyjazdu.

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień
Fot. screen za plotek.pl / instagram

Jakub Rzeźniczak przez kilka lat związany był z Edytą Zając, jednak modelka złożyła papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania miały być zdrady piłkarza, a także fakt, że ma nieślubne dziecko. „Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił sportowiec w wywiadzie dla portalu weszlo.com.

Magdalena Stępień znana jest z piątej edycji show Top Model. Odpadła tuż przed wielkim finałem, ale udział w programie pozwolił jej spełnić marzenie o pracy modelki – od tego czasu często pojawia się w różnych kampaniach reklamowych. 

Źródło: Plotek, Onet Sport

❤️ Madzia❤️

Opublikowany przez Jakuba Rzeźniczaka Piątek, 3 lipca 2020

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.