Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Jakub Rzeźniczak nie ukrywa, że znów jest zakochany! Kim jest wybranka piłkarza?

Para ma za sobą poważny kryzys

Ksenia Krasko 28 lipca 2020 14:53
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Jakub Rzeźniczak ma za sobą trudne chwile. We wrześniu 2019 roku rozstał się z żoną, Edytą Zając, a pod koniec października trafił do szpitala z zapaleniem opon mózgowych, przez które nie mógł grać. Wygląda jednak, że zła passa w życiu piłkarza już minęła. Sportowiec nie ukrywa, że ponownie jest zakochany, a jego wybranką jest uczestniczka show Top Model, Magdalena Stępień.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień: relacja

Chociaż Jakub Rzeźniczak stara się nie komentować rewelacji o swoim życiu prywatnym, w czerwcu mediom udało się dowiedzieć, że przez kilka miesięcy spotykał się z modelką Magdaleną Stępień. Jednak wszystko wskazywało na to, że para się rozstała, a w sieci pojawiły się zdjęcia piłkarza z nową partnerką.

Magdalena Stępień potwierdziła wtedy w rozmowie z Plotkiem, że relacja z obrońcą Wisły Płock to już przeszłość, a także zasugerowała, że sportowiec ja zdradzał. Rzeźniczak potwierdził te doniesienia, jednak podkreślił, że z nową kobietą związał się dopiero po ich rozstaniu.

Na początku lipca okazało się, że para znowu jest razem. „Kochamy się z Kubą i zrozumieliśmy to dodatkowo, gdy na chwilę się rozstaliśmy. Chcemy być razem i to jest najważniejsze”, wyznała modelka podczas krótkiej rozmowy z portalem Plotek. Dodała też, że planują wspólne wakacje, i właśnie wybrali się do malowniczego Monako, a na swoich portalach społecznościowych publikują zdjęcia z wyjazdu.

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień
Fot. screen za plotek.pl / instagram

Jakub Rzeźniczak przez kilka lat związany był z Edytą Zając, jednak modelka złożyła papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania miały być zdrady piłkarza, a także fakt, że ma nieślubne dziecko. „Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił sportowiec w wywiadzie dla portalu weszlo.com.

Magdalena Stępień znana jest z piątej edycji show Top Model. Odpadła tuż przed wielkim finałem, ale udział w programie pozwolił jej spełnić marzenie o pracy modelki – od tego czasu często pojawia się w różnych kampaniach reklamowych. 

Źródło: Plotek, Onet Sport

❤️ Madzia❤️

Opublikowany przez Jakuba Rzeźniczaka Piątek, 3 lipca 2020

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.