Ma całkowicie inne zainteresowania niż jego rodzeństwo

Gabriela Czernecka 12 września 2019 19:51

Książę Louis, trzecie dziecko Kate i Williama to najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć należy do ścisłej czołówki royal family, bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie.    Niedawno nauczył się chodzić i jest pełnym energii chłopcem ciekawym świata. Już jest na tyle duży, że zaczęto doszukiwać się u niego podobieństwa do innych członków royal family. Teraz Kate podczas spotkania z jedną z młodych mam wyjawiła, jaki naprawdę jest książę Louis! Okazuje się, że to kompletne przeciwieństwo księżniczki Charlotte i księcia George'a!  

1/7
Książę Louis, księżna Kate, książę William
Copyright @Getty Images
1/7

Książę Louis szybko zyskał grono fanów, którzy pokochali psotnego chłopca często strojącego na zdjęciach urocze miny. Louis jest już na tyle duży, że zaczęto doszukiwać się u niego podobieństwa do innych członków rodziny królewskiej. 

2/7
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
2/7

Wiemy, że księżniczka Charlotte otrzymała już w szkole pseudonim wojowniczej księżniczki - jest odważna i nie boi się podejmować nowych wyzwań.

3/7
Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
3/7

A jak jest w przypadku George'a? Podobno jest nieco spokojniejszy niż siostra, w przeciwieństwie do niej nie lubi, gdy ktoś robi mu zdjęcia. A jak to jest w przypadku Louise'a?

4/7
księżna Kate, książę Louis
Copyright @Instagram @theroyalfamily
4/7

Chłopiec niedawno skończył rok. Teraz księżna Kate w rozmowie z inną mamą, Sarah Griffiths, podczas charytatywnej akcji rodzinnej, wyjawiła, że Louis  uwielbia przebywać na świeżym powietrzu! 

5/7
Książę Louis, oficjalne zdjęcia
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
5/7

„Mówiła tylko, że jej mały Louis uwielbia wąchać kwiaty, bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie. Zupełnie inaczej niż George i Charlotte”, wyjaśniła.

6/7
książę Louis, książę William
Copyright @Instagram/@kensingtonroyal/@mattporteous
6/7

Okazuje się, że mały Louis kocha ogrody tak samo jak jego matka, księżna Kate.

7/7
Książę Louis, oficjalne zdjęcia
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
7/7

Wiedzieliście o tym? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.