Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"? Mackenzie Foy dziś ma już 21 lat
Fot. Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Jak zmieniła się córka Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"? Mackenzie Foy dziś ma już 21 lat

Od uroczej dziewczynki do przepięknej kobiety 

Dorota Falkowska 25 września 2021 20:03
Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"? Mackenzie Foy dziś ma już 21 lat
Fot. Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Miała 11 lat, gdy wcieliła się w postać Renesmee Cullen, córkę Belli (Kristen Stewart) i Edwarda (Robert Pattinson) z sagi "Zmierzchu". Odkąd zakończono zdjęcia do ostatniej części produkcji, minęła dekada, a Mackenzie Foy z uroczej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę. 

Jak zmieniła się córka Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"?

Mackenzie Foy urodziła się 10 listopada 2000 r. Rodzice bardzo szybko dostrzegli jej potencjał i entuzjazm, jaki wykazywała przy pozowaniu do zdjęć. Dziewczynka uwielbiała się także przebierać. W wieku czterech lat rozpoczęła swoją przygodę w dziecięcym modelingu. Po wygranym castingu jej rodzice zawarli kontrakty z kilkoma markami, m.in. Polo Ralph Lauren, Gap, Mattel i Guess. Występowała w licznych reklamach, a jej zdjęcia publikowała prasa. 

Mackenzie Foy swój telewizyjny debiut miała w wieku 9 lat. Zagrała niewielkie role w serialach - "Til Death", "Hawaii Five-0" i "FlaszForward". Wtedy to dostrzegli ją łowcy talentów, którzy zaangażowali ją również do kampanii telewizyjnych takich marek jak  Burger King czy Kohl's.

Czytaj też: Pamiętacie Zmierzch? Powstają dwie kolejne części popularnej sagi!

Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze
Fot. Jeff Vespa/WireImag

Popularność na całym świecie zawdzięcza roli Renesmee Cullen, córki Belli i Edwarda w sadze filmowej "Zmierzch". Młodziutka aktorka miała 10 lat, kiedy zagrała tę postać.

Rola w znanej na całym świecie produkcji otworzyła jej drzwi do kariery na wielkim ekranie. Od tego czasu minęło ponad 10 lat, a Mackenzie miała jeszcze szansę zagrać w produkcji "Interstellar" jako młoda Murph.

Zobacz także: Dom filmowej Belli Swan ze Zmierzchu jest do wynajęcia!

Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze
Fot. Jon Kopaloff/FilmMagic

Dziś aktorka ma już 21 lat. Wyrosła na piękną kobietę. Jak bardzo się zmieniła?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.