Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"? Mackenzie Foy dziś ma już 21 lat
Fot. Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Od uroczej dziewczynki do przepięknej kobiety. Tak zmieniła się córka Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"

Mackenzie Foy niedawno skończyła 23 lata

Dorota Falkowska 11 marca 2023 20:46
Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"? Mackenzie Foy dziś ma już 21 lat
Fot. Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Miała 11 lat, gdy wcieliła się w postać Renesmee Cullen, córkę Belli (Kristen Stewart) i Edwarda (Robert Pattinson) z sagi "Zmierzchu". Od powstania kultowej produkcji minęło już 15 lat. Mackenzie Foy z uroczej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę. Zobaczcie, jak się zmieniła. Niedawno świętowała 23. urodziny! 

Jak dziś wygląda córka Edwarda i Belli ze "Zmierzchu"?

Mackenzie Foy urodziła się 10 listopada 2000 r. Rodzice bardzo szybko dostrzegli jej potencjał i entuzjazm, jaki wykazywała przy pozowaniu do zdjęć. Dziewczynka uwielbiała się także przebierać. W wieku czterech lat rozpoczęła swoją przygodę w dziecięcym modelingu. Po wygranym castingu jej rodzice zawarli kontrakty z kilkoma markami, m.in. Polo Ralph Lauren, Gap, Mattel i Guess. Występowała w licznych reklamach, a jej zdjęcia publikowała prasa. 

Mackenzie Foy swój telewizyjny debiut miała w wieku 9 lat. Zagrała niewielkie role w serialach - "Til Death", "Hawaii Five-0" i "FlaszForward". Wtedy to dostrzegli ją łowcy talentów, którzy zaangażowali ją również do kampanii telewizyjnych takich marek jak  Burger King czy Kohl's.

Czytaj też:  Małgorzata Rozenek-Majdan pragnęła zostać matką, lekarze nie dawali jej szans. In vitro spełniło jej marzenia

Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze
Fot. Jeff Vespa/WireImag

Popularność na całym świecie zawdzięcza roli Renesmee Cullen, córki Belli i Edwarda w sadze filmowej "Zmierzch". Młodziutka aktorka miała 10 lat, kiedy zagrała tę postać.

Rola w znanej na całym świecie produkcji otworzyła jej drzwi do kariery na wielkim ekranie. Od tego czasu minęło ponad 10 lat, a Mackenzie wystąpiła w takich produkcjach, jak "Interstellar" jako młoda Murph, "Jesse Stone: Zagubiony w raju", "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" i "Czarna Piękność". Ostatnia produkcja pochodzi z 2020 roku i jest osadzoną we współczesności adaptacją powieści Anny Sewell "Czarny książę". Mackenzie Foy zagrała w Disneyowskiej produkcji jedną z głównych ról, Jo Green. Do tej postaci musiała pobrać kilka lekcji jazdy konno. Teraz aktorka przyznaje, że ma obsesję na punkcie koni.„Jeżdżę co tydzień”, wyznała Mackenzie w jednym z wywiadów. 

Od czasu do czasu na Instagramie dzieli się z fanami prywatnymi kadrami. Obserwuje ją ponad 1,7 mln fanów. W listopadzie aktorka skończyła 23 lata. Wyrosła na piękną kobietę. Zobacz, jak bardzo się zmieniła.  

[Ostatnia aktualizacja tekstu 25 listopada 2023]

Zobacz także:  Wykreowała siebie jako Joannę Chmielewską, autorkę powieści kryminalnych. Czy była tak silna i radosna, jaką oficjalnie ją znamy?

Jak zmieniła się córkę Edwarda i Belli ze
Fot. Jon Kopaloff/FilmMagic

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.