Peter J. Lucas, Warszawa, 21 marca 2013
Fot. Piętka Mieszko
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak zmienił się Szakal z „Kilera”? Cezary Pazura pochwalił się kadrem w wyjątkowym towarzystwie 

Kiler, Rysia Siarzewska i Szakal na jednym zdjęciu po 23 latach od premiery filmu

Dorota Falkowska 16 listopada 2022 07:46
Peter J. Lucas, Warszawa, 21 marca 2013
Fot. Piętka Mieszko

Od drugiej części popularnego w Polsce "Kilera" minęły już 23 lata. Cezary Pazura kilka dni temu poinformował, że wkrótce powstanie kontynuacja produkcji. Aktor sprawił też fanom niemałą niespodziankę. Na swoim profilu opublikował zdjęcie, na którym zapozował wraz z filmową Rysią Siarzewską oraz Szakalem. Jak zmienił się Peter J. Lucas, czyli Piotr Józef Andrzejewski, który ponad 20 lat temu wcielił się w postać potencjalnego zabójcy Kilera? Aktor ma dziś 60 lat. 

Będzie trzecia część "Kilera"

"Kiler" i "Kiler-ów 2-óch" w reżyserii Juliusza Machulskiego zyskały miliony fanów w Polsce i do dziś uchodzą za jedne z najlepszych komedii w historii polskiej kinematografii. Pierwsza część miała swoją premierę w 1997 roku i zgromadziła w kinach około 2 mln widzów. Wielbiciele kultowej komedii, którzy oczekiwali kontynuacji "Kilera", nie zawiedli się. Cezary Pazura kilka dni temu potwierdził, że trwają prace nad trzecią częścią. 

Zobacz też: Porzucił show-biznes, został rolnikiem. Cezary Pazura ujawnił, co się dzieje z filmowym Siarą!

Jak zmienił się Szakal z „Kilera”?

Aktor sprawił, że serca fanów zabiły mocniej, publikując na swoim profilu zdjęcie z bohaterami produkcji "Kiler-ów 2-óch". Tytułowy Jurek "Kiler" zapozował w towarzystwie filmowych Ryszardy Siarzewskiej i Szakala, w których wcielali się ponad dwie dekady temu Katarzyna Figura i rzadziej widywany na branżowych wydarzeniach Peter J. Lucas, czyli Piotr Józef Andrzejewski. Czy mocno się zmienili? 

Peter J. Lucas, właśc. Piotr Józef Andrzejewski jako Szakal w filmie „Kiler-ów 2-óch” 

Jak zmienił się Szakal z „Kilera”? Cezary Pazura pochwalił się kadrem w wyjątkowym towarzystwie 
Fot. YouTube/ Studio Filmowe „Zebra”

"Kiler, Rysia Siarzewska i Szakal. Coś knują?", czytamy w opisie zdjęcia. Fani nie kryją entuzjazmu, pod zdjęciem pojawia się wiele nawiązań do kultowych dialogów z pierwszych części. Z niecierpliwością czekamy na efekty najnowszej części kultowej produkcji. Jak podkreślał Cezary Pazura: "to musi być inny film, równie dobry, ale nie taki sam".   

Zobacz też: Jako Peter J. Lucas odniósł spektakularny sukces w Hollywood! Co dziś robi i jak wygląda Piotr Andrzejewski?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.