Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wyglądają dziś dzieci Beyonce? Artystka pokazała, jak wyrośli Blue Ivy, Sir i Rumi

Aż ciężko ich poznać!

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2020 08:00
Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/

Ostatnim głośnym zawodowym krokiem Beyonce było nagranie piosenki do najnowszej wersji animacji Król Lew, która okazała się przebojem na całym świecie. Utwór wykonany przez wokalistkę również spodobał się publiczności, ale ta nagle zniknęła z mediów. Okazuje się, że 38-latka przygotowywała niespodziankę…

Beyonce pokazała dzieci przy promocji albumu Black Is King

Z ostatnich filmów i zdjęć, które Beyonce umieszcza w sieci możemy się dowiedzieć, że artystka rozpoczęła właśnie promocję albumu wizualnego, który skupia się na wspomnieniach i doświadczeniach ważnej dla niej społeczności. „Tym wizualnym albumem chciałam przybliżyć elementy historii czarnoskórych i tradycji afrykańskiej, ale w nowoczesnym wydaniu i z uniwersalnym przesłaniem - wyjaśnia gwiazda. - Spędziłam wiele czasu poznając i absorbując lekcje poprzednich pokoleń oraz bogatą historię rozmaitych afrykańskich zwyczajów”, napisała Beyonce.

Zdjęcia do albumu wizualnego powstawały przez ostatnie miesiące w Los Angele, Nowym Jorku, Belgii, Londynie, RPA i Zachodniej Afryce. Na krążku Black Is King zobaczymy też między innymi  Kelly Rowland, Pharrella Williamsa, Naomi Campbell oraz… dzieci gwiazdy – 8-letnią Blue Ivy oraz 3-letnie bliźniaki o imionach Sir i Rumi.

Zobaczcie, jak urosły pociechy najpopularniejszej piosenkarki na świecie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé Knowles (@bey.oncezinha)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.