Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wyglądają dziś dzieci Beyonce? Artystka pokazała, jak wyrośli Blue Ivy, Sir i Rumi

Aż ciężko ich poznać!

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2020 08:00
Beyonce, dzieci Beyonce
Fot. instagram.com/rumiyonce/

Ostatnim głośnym zawodowym krokiem Beyonce było nagranie piosenki do najnowszej wersji animacji Król Lew, która okazała się przebojem na całym świecie. Utwór wykonany przez wokalistkę również spodobał się publiczności, ale ta nagle zniknęła z mediów. Okazuje się, że 38-latka przygotowywała niespodziankę…

Beyonce pokazała dzieci przy promocji albumu Black Is King

Z ostatnich filmów i zdjęć, które Beyonce umieszcza w sieci możemy się dowiedzieć, że artystka rozpoczęła właśnie promocję albumu wizualnego, który skupia się na wspomnieniach i doświadczeniach ważnej dla niej społeczności. „Tym wizualnym albumem chciałam przybliżyć elementy historii czarnoskórych i tradycji afrykańskiej, ale w nowoczesnym wydaniu i z uniwersalnym przesłaniem - wyjaśnia gwiazda. - Spędziłam wiele czasu poznając i absorbując lekcje poprzednich pokoleń oraz bogatą historię rozmaitych afrykańskich zwyczajów”, napisała Beyonce.

Zdjęcia do albumu wizualnego powstawały przez ostatnie miesiące w Los Angele, Nowym Jorku, Belgii, Londynie, RPA i Zachodniej Afryce. Na krążku Black Is King zobaczymy też między innymi  Kelly Rowland, Pharrella Williamsa, Naomi Campbell oraz… dzieci gwiazdy – 8-letnią Blue Ivy oraz 3-letnie bliźniaki o imionach Sir i Rumi.

Zobaczcie, jak urosły pociechy najpopularniejszej piosenkarki na świecie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé Knowles (@bey.oncezinha)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.