Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Macieja Rybusa pokazała zdjęcie synka. Mały Robert to cały tata!

To zdjęcie podbije Wasze serca!

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 16:31
Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka

To wspaniały czas w życiu Macieja Rybusa. Wraz z ukochaną żoną Laną w sobotę 1 czerwca ponownie stanęli na ślubnym kobiercu, ale tym razem w Polsce. Młodzi małżonkowie ten wyjątkowy dzień świętowali w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w kościele św. Leonarda w Łowiczu. W ubiegłym roku piłkarz został ojcem i wiał ślub w Rosji. Teraz jego ukochana podzieliła się z fanami zdjęciem synka. Mały Robert to cały tata!

Ślub Macieja Rybusa

Maciej Rybus, polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub obrońcy w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa oraz w reprezentacji Polski, kilka dni temu wziął drugi ślub. Piłkarz oświadczył się ukochanej na początku ubiegłego roku. „Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać”, wyznał piłkarz w rozmowie z Polsat Sport.

Zaledwie trzy miesiące później, w marcu 2018 roku Maciej i Lana powiedzieli sobie sakramentalne "tak" we Władykaukazie, a teraz Maciej Rybus po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, tym razem w Polsce. Małżeństwo ponownie zdecydowało się na ten krok, ponieważ na pierwszej uroczystości zabrakło bliskich piłkarza, którzy nie zdążyli wyrobić sobie wiz. Sakramentalne tak małżonkowie powiedzieli sobie w kościele świętego Leonarda w  Łowiczu.  Po ceremonii wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na przyjęcie weselne, które miało miejsce w Hotelu Rozdroże w Nieborowie.

Syn Macieja Rybusa

Do tej pory para opublikowała tylko jedno zdjęcie z tej uroczystości. Na nim mieliśmy okazję podziwiać parę młodą. Teraz do sieci trafiło kolejne zdjęcie. Podzieliła się nim z fanami żona Macieja Rybusa. Na fotografii mamy okazję podziwiać kilkumiesięcznego synka pary. Mały Robert, syn Macieja Rybusa, to wykapany tata! Zobaczcie sami. To zdjęcie podbije Wasze serca!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Лана👸🏻 (@___lanochka___)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!