Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Macieja Rybusa pokazała zdjęcie synka. Mały Robert to cały tata!

To zdjęcie podbije Wasze serca!

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 16:31
Maciej Rybus i jego żona Lana
Fot. Instagram @lanochka

To wspaniały czas w życiu Macieja Rybusa. Wraz z ukochaną żoną Laną w sobotę 1 czerwca ponownie stanęli na ślubnym kobiercu, ale tym razem w Polsce. Młodzi małżonkowie ten wyjątkowy dzień świętowali w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w kościele św. Leonarda w Łowiczu. W ubiegłym roku piłkarz został ojcem i wiał ślub w Rosji. Teraz jego ukochana podzieliła się z fanami zdjęciem synka. Mały Robert to cały tata!

Ślub Macieja Rybusa

Maciej Rybus, polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub obrońcy w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa oraz w reprezentacji Polski, kilka dni temu wziął drugi ślub. Piłkarz oświadczył się ukochanej na początku ubiegłego roku. „Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać”, wyznał piłkarz w rozmowie z Polsat Sport.

Zaledwie trzy miesiące później, w marcu 2018 roku Maciej i Lana powiedzieli sobie sakramentalne "tak" we Władykaukazie, a teraz Maciej Rybus po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, tym razem w Polsce. Małżeństwo ponownie zdecydowało się na ten krok, ponieważ na pierwszej uroczystości zabrakło bliskich piłkarza, którzy nie zdążyli wyrobić sobie wiz. Sakramentalne tak małżonkowie powiedzieli sobie w kościele świętego Leonarda w  Łowiczu.  Po ceremonii wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na przyjęcie weselne, które miało miejsce w Hotelu Rozdroże w Nieborowie.

Syn Macieja Rybusa

Do tej pory para opublikowała tylko jedno zdjęcie z tej uroczystości. Na nim mieliśmy okazję podziwiać parę młodą. Teraz do sieci trafiło kolejne zdjęcie. Podzieliła się nim z fanami żona Macieja Rybusa. Na fotografii mamy okazję podziwiać kilkumiesięcznego synka pary. Mały Robert, syn Macieja Rybusa, to wykapany tata! Zobaczcie sami. To zdjęcie podbije Wasze serca!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Лана👸🏻 (@___lanochka___)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.