Kim Kardashian z dziećmi
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM JEST GŁOŚNO

Do kogo podobny jest Psalm Ye? Kim Kardashian pokazała zdjęcie swojego czwartego dziecka

Już raz to zrobiła, ale poprzednią fotografię usunęła...

Rafał Kowalski 10 czerwca 2019 20:48
Kim Kardashian z dziećmi
Fot. Instagram @kimkardashian

North, Saint, Chicago i… Psalm Ye – to imiona czwórki dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa. Dwójkę najmłodszych urodziła surogatka, ale podobno rodzice i lekarze postarali się, by Chicago i Psalm Ye byli genetycznymi bliźniakami. Miesiąc po narodzinach chłopca jego mama dodała zdjęcie twarzy noworodka na Instagram.

Jak wygląda syn Kim Kardashian, Psalm Ye?

Co ciekawe, w dniu kiedy Amerykanie obchodzą Dzień Mamy, Kim Kardashian podzieliła się już fotografią twarzy maluszka, jednak chwilę później usunęła to zdjęcie… To, które publikujemy pod artykułem można więc uznać za pierwsze na stałe opublikowane w sieci zdjęcie czwartego dziecka pary celebrytów.

Przypomnijmy, że żona rapera opisała już kilkoma słowami chłopca zaraz po jego narodzinach. „On jest kopią Chicago. Jestem pewna, że się bardzo zmieni, ale obecnie wygląda właśnie jak ona”, pisała Kim Kardashian na Twitterze. Widać, że mama spędza wiele czasu z malcem, ponieważ od czasu jego pojawienia się na świecie znacznie rzadziej pojawia się przed kamerami, a nawet na swoim Instgaramie nie publikuje tak wiele jak wcześniej. Dlatego zdjęcie Psalm Ye jest dla wielbicieli celebrytki nie lada gratką.

Co ciekawe, wielu z fanów zastanawia się, czy Kim i Kanye będą mieli jeszcze dzieci. W tej sprawie w mediach pojawiały się powiem sprzeczne komunikaty. Kiedyś Kardashian udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że trójka to optymalna cyfra, jeśli chodzi o potomstwo. „Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie, jest żeby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom”, twierdziła w Elle. Jednocześnie w innym wywiadzie Kanye West zdradził, że marzeniem jego ukochanej jest być mamą… siódemki dzieci! Co da los i jakie plany ma małżeństwo – czas pokaże.

Na razie zachęcamy do podziwiania Psalm Ye – czwartego dziecka najsławniejszej pary celebrytów na całym świecie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Dzieci Kim Kardashian, North West, Saint West, Chicago West
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.