Dawid Celt kibicował ukochanej w studiu „Tańca z gwiazdami”

Rafał Kowalski 9 marca 2019 13:57

Wczorajszy odcinek Tańca z gwiazdami nie przeszedł bez echa z kilku powodów. Jednym z nich były kolejne surowe oceny od Iwony Pavlović dla Justyny Żyły, a innym fakt, że na widowni programu zasiadł mąż Agnieszki Radwańskiej. Dawid Celt kibicował ukochanej, a po zakończeniu nagrania zapozował do wspólnych zdjęć

Zdjęcia męża Agnieszki Radwańskiej

W drugim odcinku tanecznego show Polsatu Agnieszka Radwańska wraz ze Stefano Terrazzino zdobyli aż 22 punkty, co dało im w klasyfikacji sędziów trzecie miejsce. Walc wiedeński wykonany przez tenisistkę zachwycił także widzów, bo Isia bez trudu przeszła do kolejnego odcinka. Jesteśmy pewni, że równie wzruszony i dumny był Dawid Celt, który kibicował swojej żonie na widowni. Gdy tylko uczestnicy zeszli z parkietu i zakończyła się transmisja na żywo, ukochany Agnieszki Radwańskiej podszedł do niej i pogratulował wspaniałego występu.

Fotografowie wykorzystali ten moment i poprosili parę o zapozowanie do wspólnego zdjęcia. Jak Dawid i Agnieszka zmienili się przez trzy lata? Zobaczcie poniżej, gdzie prezentujemy fotografie zarówno z wczorajszego Tańca z gwiazdami, jak i naszej sesji z grudnia 2016 roku. Lubicie tę parę? 

1/5
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Copyright @AKPA
1/5

Tak Agnieszka Radwańska i Dawid Celt prezentowali się wczoraj

2/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

A tak w naszej sesji z grudnia 2016 roku

3/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/5

Kiedyś Dawid był sparingpartnerem Agnieszki

4/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/5

Dziś, gdy tenisistka zakończyła karierę, małżeństwo ma czas na przyjemności

5/5
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Copyright @AKPA
5/5

Czy para bardzo zmieniła się przez trzy lata?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.