Dawid Celt kibicował ukochanej w studiu „Tańca z gwiazdami”

Rafał Kowalski 9 marca 2019 13:57

Wczorajszy odcinek Tańca z gwiazdami nie przeszedł bez echa z kilku powodów. Jednym z nich były kolejne surowe oceny od Iwony Pavlović dla Justyny Żyły, a innym fakt, że na widowni programu zasiadł mąż Agnieszki Radwańskiej. Dawid Celt kibicował ukochanej, a po zakończeniu nagrania zapozował do wspólnych zdjęć

Zdjęcia męża Agnieszki Radwańskiej

W drugim odcinku tanecznego show Polsatu Agnieszka Radwańska wraz ze Stefano Terrazzino zdobyli aż 22 punkty, co dało im w klasyfikacji sędziów trzecie miejsce. Walc wiedeński wykonany przez tenisistkę zachwycił także widzów, bo Isia bez trudu przeszła do kolejnego odcinka. Jesteśmy pewni, że równie wzruszony i dumny był Dawid Celt, który kibicował swojej żonie na widowni. Gdy tylko uczestnicy zeszli z parkietu i zakończyła się transmisja na żywo, ukochany Agnieszki Radwańskiej podszedł do niej i pogratulował wspaniałego występu.

Fotografowie wykorzystali ten moment i poprosili parę o zapozowanie do wspólnego zdjęcia. Jak Dawid i Agnieszka zmienili się przez trzy lata? Zobaczcie poniżej, gdzie prezentujemy fotografie zarówno z wczorajszego Tańca z gwiazdami, jak i naszej sesji z grudnia 2016 roku. Lubicie tę parę? 

1/5
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Copyright @AKPA
1/5

Tak Agnieszka Radwańska i Dawid Celt prezentowali się wczoraj

2/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

A tak w naszej sesji z grudnia 2016 roku

3/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/5

Kiedyś Dawid był sparingpartnerem Agnieszki

4/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/5

Dziś, gdy tenisistka zakończyła karierę, małżeństwo ma czas na przyjemności

5/5
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Copyright @AKPA
5/5

Czy para bardzo zmieniła się przez trzy lata?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.