Władimir Putin, show z Władimirem Putinem
Fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Jak wygląda teraz córka Władimira Putina?

Jekaterina Tichonowa po raz pierwszy wystąpiła w telewizji!

Weronika Kostyra 8 grudnia 2018 15:30
Władimir Putin, show z Władimirem Putinem
Fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/East News

Chociaż Władimir Putin jest jednym z najpotężniejszych władców świata, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Prezydent Rosji chroni swoją rodzinę przed mediami. Dopiero trzy lata temu oficjalnie potwierdzono tożsamość jednej z jego córek. Jekaterina Tichonowa jest tancerką i jej jedyne dotychczas zdjęcia pochodziły z turnieju w Krakowie w 2014 roku. W Internecie pojawiło się właśnie nagranie z rosyjskiej telewizji, w którym wypowiada się bardzo podobnie wyglądająca kobieta. Czy tak wygląda teraz córka Władimira Putina?

Jak wygląda Jekaterina Tichonowa, córka Władimira Putina?

O Jekaterinie Tichonowej wiadomo jedynie, że urodziła się w 1986 roku w NRD. Zawodowo tańczy rock and rolla, a także jest dyrektorką organizacji Innopraktika i prorektorem rosyjskiej uczelni MGU. Ani Władimir Putin, ani ona sama nigdy nie odnieśli się do doniesień mediów. To, że kobieta jest córką prezydenta potwierdziła agencja Reuters, ale potem dwukrotnie szybko wycofywała się z tego. Pierwszy raz o córce Władimira Putina media poinformowały w 2015 roku, gdy na jaw wyszło, że dwa lata wcześniej kobieta stanęła na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, do tego czasu informowano jedynie o pierwszej córce, Marii Putin. To się zmieniło,  gdy media wpadły na trop Jekatieriny. Młodsza z domniemanych córek prezydenta niedawno rozwiodła się z miliarderem Kiriłłem Szamałowem, który od razu stracił swój bogactwo.

Wszelkie informacje o córkach Putin podsumowuje: „Uważam, że każdy człowiek ma prawo do własnego losu. One nigdy nie były gwiazdami, nie czerpały przyjemności z tego, że na nich były skierowane jakieś tam reflektory. One po prostu żyją swoim życiem i robią to bardzo godnie”.

Niedawno Jekaterina Tichonowa wypowiedziała się krótko w rosyjskiej telewizji publicznej. Materiał dotyczył badań nad ludzkim mózgiem i nowych technologii, nad którymi prace prowadzi ośrodek związany z organizacją Innopraktika. Z programu wynika też, że Tichonowa jest dyrektorem instytutu matematycznego na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym im. M. W. Łomonosowa.

Czy to naprawdę córka Putina? 

córka Putina Jekatierina Tichonowa
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?