Royal tour 2019 Meghan i Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry pokazali Archiego. To najpiękniejsze wideo, jakie dziś zobaczycie! 

Archie ma już cztery miesiące! Do kogo bardziej jest podobny?

Gabriela Czernecka 25 września 2019 10:54
Royal tour 2019 Meghan i Harry
Fot. Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan w poniedziałek rozpoczęli swoje royal tour po Afryce Południowej. Właśnie do książęcej pary Sussex dołączył ich syn, Archie. Zagraniczna podróż książęcej pary Sussex potrwa do 2 października, będziemy mieli więc wiele okazji do tego, by obserwować działalność małżeństwa, ale nikt nie przypuszczał, że para tak szybko zdecyduje się pokazać światu swojego synka. Na Instagramie Meghan i Harry'ego pojawiło się właśnie urocze video, na którym mamy okazję podziwiać chłopca. Jak dziś wygląda Archie? 

Archie w Afryce u boku rodziców

Archie Harrison Mountbatten-Windsor towarzyszy rodzicom podczas ich royal tour po Afryce. Przypomnijmy, że zarówno Meghan, jak i Harry z niecierpliwością oczekiwali na moment, w którym będą mogli wyjechać do Afryki, którą sami nazywają „drugim domem”: „Osobiście nie mogę się doczekać przedstawienia mojej żony i syna Południowej Afryce!”, pisał na Instagramie kilka dni temu sam książę. Patrząc na pierwsze zdjęcia z ich podróży, nikt nie miał wątpliwości, że oboje nie mogli się doczekać tego wyjazdu. I to widać - oboje rozdają uśmiechy, trzymają się za ręce i chętnie witają ze zgromadzonymi gośćmi.

księżna Meghan w niebieskiej sukience
Fot. Rex Features/East News

Za sobą książęca para ma już spotkanie w Kapsztadzie, gdzie odwiedzili jedno z najsłynniejszych muzeów, Muzeum District Six. Tam zapoznali się z eksponatami opowiadającymi o tym obszarze miasta i mieszkańcach w latach dyskryminacji rasowej. Małżeństwo odwiedziło także meczet Auwal i udało się na krótkie spotkanie z ojcem Lapsleyem, przywódcą anglikańskim, który przeniósł się do Kapsztadu, aby prowadzić kampanię na rzecz równości praw.

Od samego początku wiadomo było, że książęca para Sussex uda się w podróż wraz z synem, ale nikt nie przypuszczał, że młodzi rodzice tak szybko pokażą swojego potomka. Właśnie na Instagramie Sussexroyal pojawiło się wideo, na którym mamy okazję podziwiać kolejnego członka rodziny Windsorów. Nikt nie ma wątpliwości, że czteromiesięczny Archie to cały Harry! 

Takie przypuszczenia pojawiły się już przed kilkoma miesiącami, kiedy to książę Harry podzielił się z fanami piękną fotografią synka z okazji Dnia Ojca. Internauci pisali, że chłopiec jest wierną kopią taty! Choć na zdjęcie chłopca nałożono filtr, to fani byli przekonani, że Archie podobnie jak tato jest rudy. Dziś nie ma wątpliwości, jaki kolor włosów ma Archie. To nagranie już staje się hitem sieci! Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.