Damian Duda 15 stycznia 2018 18:00
1/5
Ewa Stocha, Kamil Stoch, Ewa i Kamil Stochowie, main topic
Copyright @East News
1/5

 

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch dziś budzą ogromne emocje. Choć są małżeństwem od blisko ośmiu lat, nie doczekali się potomstwa. W wywiadzie, którego udzielili rodzice sportowca, padły zaskakujące słowa. Czy najlepszy polski skoczek niebawem zostanie ojcem? Na pewno tego życzyliby sobie rodzice Kamil Stocha!

 

Zobacz też: Kamil Stoch zwycięzcą 66. Turnieju Czterech Skoczni: „Zawsze chciałem być jednym z najlepszych w tym sporcie”. Jak wyglądała jego droga na szczyt?

 

Kamil Stoch zostanie ojcem?

To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Jednak słowa Bronisława Stocha, ojca Kamila, nie pozostawiają wątpliwości, że wszyscy czekają na pierwsze dziecko skoczka i jego żony Kamili. „Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci’’, wyznał w rozmowie z „Dobrym Tygodniem’’ ojciec Stocha. W rozmowie z dziennikarzem periodyku rodzice skocza nie szczędzili słów uznanie pod adresem swojej synowej, która zachwyciła wszystkich w trakcie tegorocznej Gali Mistrzów Sportu, kiedy Ewa Bilan-Stoch odebrała w imieniu męża nagrodę za tytuł najlepszego sportowca roku 2017. „Byliśmy z żoną dumni z naszej synowej, gratulowaliśmy jej występów. Sądziłem, że wygra Robert Lewandowski’’, pokreślił tata Kamila. A słowa, które skoczek wypowiedział w trakcie nawiązanego połączenia na żywo, były zaskoczeniem dla wszystkich. „Ewuniu, kocham Cię’’, wyznał Kamil. „Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją wizytówką’’, wyznał wzruszony sportowiec. To prawda. Góralska kreacja, w której Ewa Bilan-Stoch wystąpiła w takcie, zachwyciła wszystkich.

 

 

Historia miłości Ewy i Kamila Stochów

Szukałem żony, która byłaby dobrą żoną dla narciarza. Ewa taka jest. To nie tylko moja ukochana, to także moja przyjaciółka i terapeutka. Mogę się jej zwierzyć ze wszystkiego”, wyznał w jednym z wywiadów Kamil Stoch. I tak jest nieprzerwanie od prawie dziesięciu lat. Poznali się w młodym wieku. Ewa miała 21 lat, zaś Kamil 19. „Właściwie razem dojrzewaliśmy i byliśmy dla siebie jak lustra’’, wyznała żona Stocha. Towarzyszyła mu we wszystkich najważniejszych chwilach — zarówno, kiedy triumfował, jak i w ciężkich momentach. To właśnie Ewa przypilnowała, by Kamil napisał pracę magisterską na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ewa i Kamil Stochowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak’’ 10 sierpnia 2010 roku.

 

Zobaczcie zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości!

 

 

Zobacz też: Żona, wsparcie i najlepsza przyjaciółka Kamila Stocha. Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.