Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dziś wygląda córka Weroniki Marczuk? Mała Ania ma już niemal 2 lata

Zobacz jej czułe zdjęcia z mamą

Rafał Kowalski 1 grudnia 2021 08:03
Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Był początek 2020 roku, gdy Weronika Marczuk została po raz pierwszy mamą. Świadome i wyczekane macierzyństwo przyszło do gwiazdy w wieku 48 lat. Dziś jej córeczka Ania ma prawie dwa lata. Jak zmieniała się przez ostatnie miesiące?

Córka Weroniki Marczuk – cytaty mamy

Cud narodzin to w przypadku dziecka Weroniki Marczuk i jej tajemniczego partnera nie wyświechtane hasło, a coś, co spotkało ich naprawdę. Po wielu latach starań o potomstwo, w końcu się udało. 50-letnia ulubienica publiczności od pierwszych chwil spędzonych z Anią spełnia się w nowej roli w 100%. „Nie miałam okazji być z takim malutkim dzieckiem 24 godziny na dobę. Teraz dużo lepiej rozumiem, dlaczego matki uważają, że ich dziecko jest niezwykłe i tak bardzo są z dziećmi związane. Nigdy bym nie uwierzyła, że taka malutka laleczka potrafi wyczuwać każdy gest, rozpoznawać mój głos przez telefon i śpiewać, a ja mam to nawet nagrane”, opowiadała nam w lipcu 2020 roku.

Przeczytaj także: Dramatyczne wyznanie Weroniki Marczuk: „Pochowałam dwójkę dzieci”. O tym nie wiedział nikt...

Ania latem 2020 roku

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
Wtedy też szczęśliwa mama, która przeprowadziła się na stałe do Polski, mówiła jeszcze, że nie myśli o powrocie do obowiązków zawodowych. „Znajomi mówią, że nie zwariowałam na punkcie dziecka, a myśleli, że całkiem oszaleję. Na razie nie ciągnie mnie do pracy, choć wszyscy czekają, że niebawem wrócę do stałych zajęć. I że, jak kiedyś, będę stale na łączach pomiędzy Polską i Ukrainą, obsługując i doradzając w biznesie. Ja jednak marzę o zajęciach, które pozwolą mi wykonywać taką pracę, by rozwijać się twórczo”, czytaliśmy w VIVIE!. Już w grudniu 2020 okazało się, że Weronika Marczuk znalazła projekt, który pogodziła z opieką nad córką. „Jest on związany z przyrodą, naturą, miłością do ludzi i pszczółkami. Nie mogę jeszcze za wiele powiedzieć, ale ogólnie będzie to startup o nazwie Planeta Bee”, wyznała gwiazda na antenie Dzień Dobry TVN.

Portal o podanej nazwie sprzedaje całkowicie naturalne suplementy diety, których skład oparty jest na produktach pszczelich i fito wyciągach. Producenci współpracują z ukraińskimi naukowcami i ekspertami od pszczół.

Ania w grudniu 2020 roku

Weronika Marczuk z córką
Fot. materiały redakcji

Tak urosła córeczka Weroniki Marczuk

Na co dzień nie ma dla gwiazdy ważniejszej osoby, niż mała Ania. Choć pamiętamy ją ze zdjęć wykonanych dla VIVY jako uroczego noworodka, dziś po maleńkiej dziewczynce z lipcowej sesji (2020 rok) nie ma już śladu. Na najnowszych zdjęciach i filmie opublikowanych w sieci widać, jak dwulatka tańczy na 50. urodzinach swojej mamy. Wigor, energia i ogromny uśmiech – tak najłatwiej opisać nam rezolutną Anię.

Czy jest podobna do mamy? Sprawdźcie sami oglądając jej najnowsze fotografie. 

CZYTAJ TEŻWeronika Marczuk opublikowała wyjątkowe zdjęcia z córeczką i... partnerem! Kim jest? To pierwszy raz, kiedy gwiazda go pokazała

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.