Olga Figaszewska 28 września 2017 12:30
1/11
Hugh Hefner, króliczki Playboya, Playboy
Copyright @Instagram, East News
1/11

Informacja o śmierci założyciela i wydawcy „Playboya” wstrząsnęła światem show-biznesu. Hugh Hefner uważany jest za ojca sukcesu wielu gwiazd Hollywood. Marylin Monroe, Kim Basinger, Naomi Cambell, Pamela Anderson, Carmen Electra… Tysiące dziewczyn marzyło by znaleźć się na ich miejscu. W końcu sesja dla „Playboya” otwierała drzwi do kariery. Hefner stworzył prawdziwe imperium. A wokół jego osoby krążyły legendy. Znany był ze swojego hulaszczego trybu życia. Na przyjęcia organizowane w jego rezydencji przybywały tłumy gwiazd. Wielokrotnie podkreślał, że nie chciał dorastać ze względu na trudne dzieciństwo. „Pozostanie młodym jest dla mnie najważniejsze. Trzymam się bycia chłopcem i dawno temu zdecydowałem, że wiek tak naprawdę nie ma znaczenia”, mówił w wywiadzie dla CNN.

 

Polecamy też: Jaonna Krupa w poruszających słowach o Hugh Hefnerze: „Ten człowiek zmienił moje życie. Jestem wdzięczna, że we mnie uwierzył”

 

„Na zawsze będę wdzięczna za te możliwości, które pozwoliły mi spełniać marzenia. Hugh, jesteś prawdziwą legendą, za którą będziemy tęsknić. Nie zapomnijmy niesamowitych imprez w twojej rezydencji. Nikt tego nie przebije”, napisała na Instagramie  Joanna Krupa. Hugh Hefner przyjaźnił się z wieloma gwiazdami. Do ich grona należeli: Michael Jakcson, Justin Timberlake, Roman Polański, z którym udawał się w podróże prywatnym samolotem.

 

Zobacz też: Zmarł Hugh Hefner, założyciel „Playboya”. Miał 91 lat

 

Śmierć Hugh Hefnera

Informację o śmierci ogłosił za pomocą Twittera „Playboy Enterprises”. Hugh Hefner zmarł w środę wieczorem, otoczony rodziną. Miał 91 lat. Syn Hefnera Cooper, dyrektor kreatywny Playboy Enterprises, napisał: „Mój ojciec wiódł wyjątkowe i wpływowe życie jako medialny i kulturalny pionier oraz wiodący głos najbardziej znaczących ruchów społecznych i kulturalnych naszych czasów, stając w obronie wolności słowa, praw człowieka i wolności seksualnej”.

 

Wszystko wskazuje na to, że założyciel jednego z najpoczytniejszych magazynów dla mężczyzn, zostanie pochowany obok swojej muzy, Marylin Monroe. To ona była pierwszą gwiazdką, która zgodziła się wystąpić na okładce magazyn, a numer sprzedał się w rekordowej ilości 50 tysięcy egzemplarzy.

 

Polecamy też: „Dzisiaj odzyskujemy naszą tożsamość i to czym jesteśmy”. „Playboy” powraca do nagich sesji

 

Sprawdźcie w naszej galerii, z którymi gwiazdami przyjaźnił się założyciel kultowego pisma!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.