Jackie Stallone, Sylvester Stallone
Fot. Getty Images
POŻEGNANIE

Nie żyje Jackie Stallone, matka słynnego aktora Sylvestra Stallone

Miała 98 lat

Ksenia Krasko 22 września 2020 11:09
Jackie Stallone, Sylvester Stallone
Fot. Getty Images

Zachodnie media przekazały smutne wieści. Nie żyje Jackie Stallone, słynna astrolog gwiazd i matka aktora Sylvestra Stallone. O jej śmierci poinformował młodszy brat filmowego Rocky’ego, Frank. Miała 98 lat.

Nie żyje Jackie Stallone

„Była niezwykłą kobietą. Trenowała codziennie, była pełna odwagi. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła. Trudno było jej nie lubić, była osobą bardzo ekscentryczną i ekstrawagancką. Urodziła się 29 listopada 1921 roku w Waszyngtonie, przeżyła czas prohibicji i II wojny światowej. Rozmawiałem z nią godzinami o latach dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych. To była lekcja historii”, napisał Frank Stallone na swoim Instagramie. 

„Jej umysł był ostry jak brzytwa aż do dnia jej śmierci. [...] Miała siedmioro wnuków i trzech prawnuków. Mój brat Sylvester opiekował się nią i traktował jak królową przez całe jej życie. [...] Kochaliśmy ją i jej potrzebę przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu”, dodał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This morning my brothers and I lost our mother Jackie Stallone . She was the mother to four children, Tommy, Sylvester, Frankie and my late sister Toni Ann. She was a remarkable woman working out everyday full of spunk and fearless . She died in her sleep as she had wished. It was hard not to like her, she was very eccentric and flamboyant person. She was born on November 29 th 1921 in Washington DC ,she lived through prohibition , the depression and World War II . I would talk to her for hours about the 20's 30's and 40's. It was a history lesson. Her mind was as sharp as a razor till the day she died. She never wore a mask a true revolutionary gal . I guess I'm drowning my emotions in tears and to much vino. But when you've known someone for 70 yrs it tough and sad. She had seven grandchildren and 3 great grandchildren . My brother Sylvester took care of her like a Queen for all of her life. I will never be able to call my mom again or have her yell at me why I never got married . But we all loved her and her sprit to survive and prevail . I'll miss you always mommy. @officialslystallone

Post udostępniony przez Frank Stallone (@frank.stallone)

Jackie Stallone stała się znana w latach 90., gdy opublikowała serię książek o astrologii i uruchomiła własną „gorącą linię”, z pomocą której udzielała porad psychologicznych. W latach 80. wystąpiła także w programie G.L.O.W.: Gorgeous Ladies of Wrestling, promującym wrestling wśród kobiet.

Stallone urodziła się jako Jacqueline Frances Labofish w 1921 roku w Waszyngtonie. W młodości była między innymi tancerką i fryzjerką. W 1945 roku wyszła za mąż za Franka Stallone Seniora, z którym doczekała się synów Sylvestera i Franka Juniora. Ze związku z drugim mężem, Anthonym Filiti, miała córkę Toni D’Alto.

Na swojej stronie internetowej Jackie Stallone pisała, że ​​w trakcie swojej kariery astrologicznej doradzała „królom, premierom, politykom, gwiazdom filmowym, hazardzistom, generałom, gangsterom, gliniarzom i kapłanom”. To ona spopularyzowała współczesną rumpologię, czyli pseudonaukę opierająca się na badaniu wszelkich nierówności, zmian czy pieprzyków na pośladkach. Miała również własną linię kosmetyków.

Jackie Stallone była zapraszana do wielu słynnych talk show, jak Oprah, Larry King Live, The Late Show With David Letterman, czy The Graham Norton Show. Była także gościem-niespodzianką w brytyjskiej edycji programu Big Brother w 2005 roku. Została wyrzucona z domu Wielkiego Brata po czterech dniach. 

Jackie Stallone, Sylvester Stallone

Jackie Stallone, Sylvester Stallone
Fot. Getty Images

Jackie Stallone w 2014 roku

Jackie Stallone
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.