Jacek Olszewski i Agnieszka Frąckowiak
Fot. Facebook, Pytanie na Śniadanie
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Olszewski, wdowiec po Agacie Mróz, odnalazł nową miłość. Zobaczcie jego partnerkę!

Weronika Kostyra 31 marca 2017 12:30
Jacek Olszewski i Agnieszka Frąckowiak
Fot. Facebook, Pytanie na Śniadanie

Agata Mróz odeszła prawie 9 lat temu. Siatkarka była uwielbiana przez Polaków. Była znakomitą zawodniczką, ale stała się symbolem heroicznej walki z chorobą nowotworową oraz poświęcenia dla dziecka.

 

Zobacz też: „Historia zatoczyła koło”. Jacek Olszewski wspomina Agatę Mróz EKSKLUZYWNE VIDEO

Jacek Olszewski ma nową partnerkę

Mąż siatkarki, Jacek Olszewski, musiał zmierzyć się z samotnym wychowywaniem dziecka. Jednak teraz w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Po latach bycia samotnym ojcem w końcu znalazł kobietę, której zaufał. Poznali się przez Internet, bo jak sam powiedział, nie miał czasu, by umawiać się na randki. Agnieszka Frąckowiak, która jest stylistką, na początku nie wiedziała, że Jacek był mężem znanej Agaty. W programie „Pytanie na śniadanie” powiedziała, że nie zamierza porównywać się z jej legendą. Zamiast tego okazała Jackowi wsparcie i zrozumienie. Sama ma dorosłą córkę, więc szybko odnalazła wspólny język z małą Lilianą. Czy dziewczynka od razu ją zaakceptowała? W „Pytaniu na śniadanie” Jacek Olszewski powiedział:

 

Tak, choć na początku była zazdrosna. Widzi tatę szczęśliwego uśmiechniętego, a z drugiej strony to nie moja zasługa. Sama namawiała, żebym kogoś miał. Pisała mi kartki: „tato ożeń się w końcu”.

 

Agnieszka Frąckowiak
Fot. Facebook

 

Agnieszka pochodzi z Wrocławia, ale specjalnie dla nich przeniosła się do Warszawy. Są razem od roku, ale dopiero niedawno postanowili nie ukrywać swojego związku.

 

Nie buduje się nowych związków jeśli nie zamknie się poprzedniego. Ja w końcu zaakceptowałem swój status cywilny. I zmieniłem go z nieokreślonego na wdowiec.

 

Jacek Olszewski i Agnieszka Frąckowiak
Fot. Facebook

 

Agata Mróz wyszła za mąż za Jacka Olszewskiego 9 czerwca 2007 roku i niebawem ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 4 kwietnia urodziła małą Lilianę. Córeczka była wcześniakiem, więc Agata musiała walczyć także o jej zdrowie. 22 maja 2008 roku sama przeszła zabieg przeszczepienia szpiku kostnego. Niestety dwa tygodnie później odeszła. Cała Polska płakała. Jej poświęcenie i miłość do rodziny stały się symbolem, który do tej pory jest upamiętniany. Rozgrywa się jej memoriały, jest także patronką szkół i hali sportowej. W 2012 roku powstał film „Nad życie”, w którym w postać znanej siatkarki wcieliła się Olga Bołądź.

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS Jacek Olszewski: „Jestem bogatym człowiekiem, ponieważ miałem swoją wielką miłość”

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.