Jacek Kopczyński, Uroczysta premiera filmu The End, Warszawa, 18.08.2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News
DZIECI GWIAZD

Jacek Kopczyński opublikował zdjęcie ze starszym synem. Fani twierdzą, że jest podobny do Patrycji Markowskiej

Na odpowiedź aktora nie musieliśmy długo czekać...

Karol Sowa 20 maja 2023 11:56
Jacek Kopczyński, Uroczysta premiera filmu The End, Warszawa, 18.08.2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Jakiś czas temu media obiegła informacja o rozstaniu Jacka Kopczyńskiego i Patrycji Markowskiej. I choć przez wiele lat uchodzili za zgrany duet, ich uczucie nie przetrwało próby czasu... Teraz aktor postanowił opublikować zdjęcie ze starszym synem. Fani dostrzegli podobieństwo do jego poprzedniej partnerki, chociaż nie jest jego matką. 

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska: relacja, dzieci

On przystojny i doskonały aktor, ona piękna i utalentowana wokalistka. Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przez prawie 15 lat tworzyli zgrany duet. Niestety w minionym roku media informowały o kryzysie w związku. Z czasem potwierdzono doniesienia prasy. Dzisiaj każde z nich idzie swoją drogą, szukając szczęścia i ukojenia. 

Obecnie aktor związany jest z Klaudią Kardas, autorką książki — Kokainowa księżniczka. O tym, czy Patrycja Markowska znalazła swoją drugą połówkę, niewiele wiadomo.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Kolenda-Zaleska: „Nie brałam pod uwagę, że między matką a córką może istnieć rywalizacja, zazdrość, konkurencja”

Jacek Kopczyński, Patrycja Markowska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jacek Kopczyński, Patrycja Markowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jacek Kopczyński opublikował zdjęcie ze starszym synem

Przypomnijmy, że owocem miłości artystów jest syn Filip, jednak ulubieniec publiczności już wcześniej został ojcem z inną partnerką. Dzisiaj Maksymilian ma 20 lat i coraz chętniej pokazuje się na profilu na Instagramie taty.

Niedawno Maksymilian świętował 20. urodziny. Z tej okazji ojciec postanowił zamieścić na Instagramie wyjątkowy wpis. „Mój syn dziś kończy 20 lat! Jestem z niego taki dumny. Sto lat Maks", napisał.

Pod fotografią nie zabrakło pięknych i ciepłych słów. Obserwatorzy podkreślili również, że jest on podobny do... Patrycji Markowskiej, która nie jest jego mamą. „Podobny do Patrycji. Wszystkiego najlepszego dla syna. Cała mama", czytamy. „To mój syn z pierwszego małżeństwa 😜", odpowiedział aktor. „Rzeczywiście podobny do Patrycji! :), mimo że nie jej syn 😂", dodawała inna internautka.

A Wy jak myślicie? Maksymilianowi z okazji urodzin życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Druga pociecha Olgi Bołądź jest już na świecie! Aktorka zdradziła, jakie wybrała imię

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.