Jak rozpoczęła się ich znajomość?

Konrad Szczęsny 15 marca 2018 17:15

Ich związek wciąż wzbudza ogromne emocje. Siedem lat temu Apoloniusz Tajner rozstał się z żoną Aleksandrą dla młodszej o 36 lat Izabeli Podolec. Mimo że para unika błysku fleszy i bywania na salonach, partnerka byłego trenera Adama Małysza gościła w środę na kanapie Dzień Dobry TVN. Opowiedziała między innymi o tym, jak radzą sobie z dzielącą się różnicą wieku oraz uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej tego, jak się poznali! 

Izabela Podolec o początkach znajomości z Apoloniuszem Tajnerem

27-latka wyjawiła, że pierwszy raz spotkała się z Apoloniuszem Tajnerem w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Jednak początkowo miała duże problemy z rozpoznaniem go!

„Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało. Na początku nie wiedziałam, że to „ten Apoloniusz Tajner”. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był „To pan?!”. Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam: Tak, to ten aktor z Na Wspólnej. Autentycznie tak było”, wyjawiła Izabela Podolec.

 

Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o różnicy wieku

Jak przyznała partnerka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, na co dzień nie myślą o tym, że dzieli ich aż 36 lat.

„To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej”, zapewniła Izabela Podolec.

Czy uważasz, że para pasuje do siebie?  

1/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Copyright @East News
1/5

Szacuje się, że Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się w 2009 roku, gdy miała ona zaledwie 19 lat. Związek pary rozpoczął się dwa lata później.

2/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Copyright @East News
2/5

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec po raz pierwszy pokazali się publicznie w 2014 roku na Turnieju Czterech Skoczni w Insbrucku.

3/5
Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Copyright @East News
3/5

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec tworzą parę od siedmiu lat. Dzieli ich aż... 36 lat. Dla nowej wybranki prezes Polskiego Związku Narciarskiego zakończył swoje niemal 40-letnie małżeństwo z Aleksandrą Tajner, z którą wziął ślub w 1974 roku.

4/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Copyright @East News
4/5

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Początkowo wybranka byłego trenera Adama Małysza... nie poznała swojego przyszłego partnera!

5/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Copyright @East News
5/5

Tak Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec prezentowali się na Balu Mistrzów Sportu w styczniu 2018 roku.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.