O TYM SIĘ MÓWI

Młodsza o 36 lat partnerka Apoloniusza Tajnera zdradziła intymne szczegóły ich relacji

Jak rozpoczęła się ich znajomość?

Konrad Szczęsny 15 marca 2018 17:15

Ich związek wciąż wzbudza ogromne emocje. Siedem lat temu Apoloniusz Tajner rozstał się z żoną Aleksandrą dla młodszej o 36 lat Izabeli Podolec. Mimo że para unika błysku fleszy i bywania na salonach, partnerka byłego trenera Adama Małysza gościła w środę na kanapie Dzień Dobry TVN. Opowiedziała między innymi o tym, jak radzą sobie z dzielącą się różnicą wieku oraz uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej tego, jak się poznali! 

Izabela Podolec o początkach znajomości z Apoloniuszem Tajnerem

27-latka wyjawiła, że pierwszy raz spotkała się z Apoloniuszem Tajnerem w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Jednak początkowo miała duże problemy z rozpoznaniem go!

„Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało. Na początku nie wiedziałam, że to „ten Apoloniusz Tajner”. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był „To pan?!”. Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam: Tak, to ten aktor z Na Wspólnej. Autentycznie tak było”, wyjawiła Izabela Podolec.

 

Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o różnicy wieku

Jak przyznała partnerka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, na co dzień nie myślą o tym, że dzieli ich aż 36 lat.

„To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej”, zapewniła Izabela Podolec.

Czy uważasz, że para pasuje do siebie?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?