Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska zdradziła na wizji sekret Anny Przybylskiej. Chodzi o Taniec z gwiazdami

Zszokowani internauci skrytykowali prezenterkę: „Dno!”

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2021 10:55
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Wczorajszy wieczór na długo zapamiętają wielbiciele Tańca z gwiazdami. Na antenie Polsatu ruszyła kolejna edycja show. W jej pierwszym odcinku nie brakowało momentów pełnych emocji. Jedną z najszerzej komentowanych chwil była ta, gdy nowa prowadząca program – Izabela Janachowska – niespodziewanie zdradziła sekret Anny Przybylskiej. Internautom nie spodobały się okoliczności, w jakich to zrobiła.

Taniec z gwiazdami: Iza Janachowska o Annie Przybylskiej w obecności córki aktorki

Gdyby liczyć wszystkie edycje Tańca z gwiazdami, które wyprodukowano w Polsce, to najnowsza jest już 25. odsłoną tanecznego show. Do 2011 format wyświetlano w TVN i to właśnie ta stacja wielokrotnie zapraszała do udziału w zabawie Annę Przybylską. Izabela Janachowska zdradziła wczoraj podczas trwania show, że zmarła w 2014 roku aktorka zawsze odmawiała tłumacząc, że nie poświęci się treningom ze względu na dzieci.

Dziś w programie tańczy 18-letnia córka Anny Przybylskiej. Internautom nie spodobało się zachowanie nowej gospodyni Tańca z gwiazdami, która o sekrecie zmarłej artystki wspominała z uśmiechem przy stojącej obok niej Oliwii Bieniuk.

Zobacz też: Co z filmem o Annie Przybylskiej? Głos zabrała Oliwia Bieniuk: „Wszystko zależy od…”

Oliwia Bieniuk, Taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Jak Iza Janachowska wypadła w Tańcu z gwiazdami? Opinie z sieci

Wiele osób uznało, że całość wyszła niezręcznie i było to nie na miejscu. „Prowadząca zero wyczucia. Czy nikt tam nie wie, że każde wspomnienie zmarłego rodzica to dla dziecka niesamowity ból? Oliwia była zestresowana pierwszym występem, to jeszcze prowadząca jej dołożyła kolejne... Słuchać się tego nie dało”; „Pani "blondi" widziała minę Oliwii na wspomnienie o mamie? Co za tupet ta baba ma, żeby wspominać Panią Annę! Dno!”; „Żenujące jest wspominanie o Ani, przywołujecie tylko traumę, jaką przeżyła ta rodzina, dajcie im spokój”, to tylko niektóre wpisy, które pojawiły się w internecie.

Na szczęście przez całą resztę programu Izabela Janachowska zachowywała się wzorowo. Czuła się przed kamerą jak ryba w wodzie, z czym również zgadzają się internauci.

Wierzymy, że w kolejnych odcinkach programu na żywo nie będzie się do czego przyczepić.   

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy odcinek 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” wzbudził wiele emocji! Wiemy, kto odpadł z show. Co działo się na parkiecie?

Taniec z gwiazdami, Iza Janachowska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.