Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska z mężem w Dubaju. Cena za dobę w tym hotelu szokuje!

Kosztuje tyle, co... metra kwadratowy mieszkania!

Konrad Szczęsny 22 lutego 2021 04:31
Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Na wszystko, co ma, pracowała od najmłodszych lat. Izabela Janachowska przebywa obecnie z rodziną w gorącym Dubaju. Specjalistka od ślubów wraz z mężem i synkiem wypoczywa w jednym z najdroższych hoteli na świecie! Cena za dobę w nim zwala z nóg...

Izabela Janachowska z mężem i synem na wakacjach w Dubaju

Tydzień temu, dokładnie w walentynki, Izabela Janachowska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z najbliższymi udała się na urlop. Prezenterka z mężem Krzysztofem Jabłońskim i synkiem Christopherem wybrała stolicę światowego luksusu – Dubaj. 

Tam mogą korzystać w pełni z uroków wypoczynku, czego dowodem są zdjęcia zamieszczane w sieci. Widać na nich, że pogoda w miejscu, w którym przebywają, jest słoneczna, widoki rajskie, zaś okoliczności przyrody niezwykłe. Rodzinna sielanka jest tym większa, że zameldowali się w sześciogwiazdkowym hotelu, w którym ceny przyprawiają o zawrót głowy!

Cena za dobę w hotelu w Dubaju, w którym przebywa Izabela Janachowska

Razem w życiu, razem w biznesie. Choć Krzysztof Jabłoński fortunę zbił dzięki fabryce świec Korona w Wieluniu, w 2018 roku sprzedał firmę zagranicznym inwestorom. Pozyskane w ten sposób środki mógł zainwestować w hobby i jednocześnie przedsiębiorstwo Izabeli Janachowskiej, związane z organizacją ślubów. 

Para, która pobrała się w 2014 roku, nie ma powodów do narzekań. Poza sukcesem zawodowym, są rownież szczęśliwymi rodzicami urodzonego w marcu 2019 roku Christophera. Regularnie zamieszczają zdjęcia malca w mediach społecznościowych a przyznać trzeba, że jest on naprawdę rozkosznym dzieckiem!

Z pewnością zacieśnianiu więzi sprzyjają rodzinne wyjazdy. Obecnie Izabela Janachowska z mężem oraz synkiem przebywają w Dubaju. Już sama destynacja robi wrażenie, jednak wisienką na torcie jest hotel, w którym się zameldowali.

To luksusowy, sześciogwiazdkowy Burj Al Arab, w którym wakacje spędzają najbardziej znane w show-biznesie nazwiska, takie jak Cristiano Ronaldo. Widać, że wypoczynek służy specjalistce od ślubów oraz jej najbliższym...

„Najlepszych prezentów nie da się kupić - to wspólnie spędzony czas, uwaga poświęcona drugiej osobie, wspomnienia, które razem tworzycie. To Wy jesteście dla siebie najpiękniejszym darem”, podpisała jedno ze zdjęć.

Jednak wartość niektórych prezentów jest naprawdę imponująca! Z pewnością należy do nich pobyt w luksusowym apartamencie sześciogwiazdkowego hotelu największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zaliczany jest on do czołówki najbardziej luksusowych tego typu obiektów na świecie. Jak wyliczył serwis Jastrząbpost, za dobę w nim dwie osoby osoby muszą zapłacić 7 444 złote. A i tak jest to jedna z najtańszych ofert, dostępna na stronach biur podróży. Jak zauważa serwis, tyle samo kosztuje metr kwadratowy apartamentu we Wrocławiu, Katowicach czy Poznaniu....

To się nazywa gest!  

Hotel Burj al arab w Dubaju, cena pobytu
Fot. Screen @Jastrzabpost

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?