Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska już urodziła? Fani ekspertki ślubnej nie mają wątpliwości!

Zdradziło ją jedno zdjęcie…

Gabriela Czernecka 26 kwietnia 2019 11:50

Izabela Janachowska już urodziła? Jej fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Choć dokładna data porodu ekspertki ślubnej owiana została tajemnicą, to wiadomo, że pierwsze dziecko Janachowskiej przyjdzie na świat jeszcze tej wiosny. Prezenterka bardzo pilnuje, by żadne informacje na temat jej życia prywatnego nie wychodziły na jaw, chyba, że sama tak zadecyduje. Czyżby tym razem zaliczyła drobną wpadkę?

Izabela Janachowska już urodziła?

Internauci zgodnie twierdzą, że Izabela Janachowska już urodziła. Fanki są przekonane, że ich idolka już dawno została mamą. Dowodem ma być jej najnowsze zdjęcie, na którym siedzi w dziecięcym pokoju, opierając dłoń o białe łóżeczko. Na fotografii trudno jednak dostrzec ciążowy brzuszek gwiazdy. Nic dziwnego, że pod postem na Instagramie zaroiło się od komentarzy.

Niewiele osób zwróciło uwagę na eleganckie wnętrze, prezentujące dziecięcy pokoik. Wszyscy rozpisywali się o ciążowym brzuszku Janachowskiej, który na zdjęciu jest wyjątkowo dobrze zamaskowany: „A gdzie brzuszek ? Wygląda pani jak w pierwszym miesiącu”, pisze jeden z internautów. „Jak zobaczyłem to zdjęcie, to pomyślałem, że już urodziłaś, dodaje drugi. 

Te informacje potwierdzałby fakt, że Izabela Janachowska miała w ubiegłym tygodniu baby shower. Zwykle taką imprezę organizuje się właśnie tydzień przed wyznaczoną datą porodu. Wiele wskazuje więc na to, że pierwsze dziecko Izy jest już na świecie, ale ona sama jak na razie w tej sprawie milczy. Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób podzieliła się z fanami tym, że spodziewa się dziecka, z pewnością jeśli przyszłoby ono na świat potwierdziłaby tę informację. Ale kto wie?

Może gwiazda postanowiła kilka tygodni nacieszyć się swym maleństwem tylko w gronie rodziny? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji. A tymczasem zapraszamy Was do galerii, gdzie możecie zobaczyć, które zdjęcie podzieliło internautów.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.