Izabela Janachowska zorganizowała wyjątkowy baby shower!

Rafał Kowalski 18 kwietnia 2019 15:56

Izabela Janachowska zakończyła już wszystkie projekty zawodowe, którymi chciała zająć się przed zakończeniem ciąży. Tancerka i specjalistka od ślubów może teraz spokojnie przygotować się do narodzin swojego pierwszego dziecka. Elementem ostatniej prostej przed porodem często ostatnio staje się tak zwany baby shower. Także i Izabela Janachowska zdecydowała się zorganizować to wyjątkowe przyjęcie...

Baby shower u Izabeli Janachowskiej – zdjęcia

Dokładnie wczoraj odbyła się impreza, na którą Izabela Janachowska zaprosiła kilkanaście swoich koleżanek. Jedną z nich była makijażystka Magdalena Pieczonka, która podzieliła się na swoim Instagramie fotografiami z przyjęcia. Trzypiętrowy niebieski tort, błękitne lody, balony w podobnych odcieniach… Wszystko robiło ogromne wrażenie i nawiązywało do faktu, że gwiazda TVN niedługo zostanie mamą chłopca.

A jak będą wyglądały najbliższe dni Izabeli Janachowskiej? „Mam zakupionych już całkiem sporo książek, ale nie przysiadłam jeszcze do żadnej z nich. Mam nadzieję, że jak zakończę pracę to właśnie wtedy będę mogła się teoretycznie przygotować do macierzyństwa. Natomiast przede wszystkim mam cały plan spotkań z położną, które odbędą się u mnie w domu, w spokojnej i prywatnej atmosferze. Ona opowie mi o tym, jak się zajmować dzieckiem, ponieważ nie mam o tym zielonego pojęcia. (śmiech)”, mówiła nam prezenterka w ostatnim wywiadzie.

Zobacz, jak pięknie przygotowany może być baby shower. Lepiej, niż Izabela Janachowska chyba się tego zrobić nie da… 

1/6
Baby shower Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
1/6

Tak tego dnia wyglądały Iza Janachowska i jej przyjaciółka Magda Pieczonka

2/6
Baby shower Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
2/6

Niebiesko-błękitne lody i pralinki robiły wrażenie!

3/6
Baby shower Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
3/6

Z kolei tort miał aż 3 piętra

4/6
Baby shower Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
4/6

Prezenterka nie mogła się nadziwić, jak wiele otrzymała prezentów

5/6
Baby shower Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
5/6

Nam z kolei trudno wyjść z podziwu, jak udało się jej przygotować tak piękne przyjęcie

6/6
Baby shower Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
6/6

Narodziny tuż tuż, pierwsza (ogromna!) zabawka dla synka Izy już jest. Życzymy pięknych kolejnych dni przed rozwiązaniem...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.