Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Iwona Cichosz spodziewa się drugiego dziecka. Poruszająca prośba gwiazdy

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 11 grudnia 2021 10:02
Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Iwona Cichosz podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Iwona Cichosz jest w drugiej ciąży. Informując o swoim błogosławionym stanie wystosowała do fanów pewną prośbę.

Iwona Cichosz w drugiej ciąży 

Przed laty zdobyła tytuł Miss Świata Głuchoniemych 2016 roku. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. Mimo to program przyniósł jej ogromną popularność, a sama niesłysząca uczestniczka zyskała sympatię widzów, którzy po dziś dzień obserwują jej losy w jej social mediach.

Zobacz: Iwona Cichosz właśnie po raz pierwszy została mamą. Podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem!

Stąd wiadomo, że Iwona Cichosz spełnia się od jakiegoś czasu w roli mamy i żony. W 2019 roku stanęła na ślubnym kobiercu u boku Norwega, Truls S. Yggeseth. Ukochany aktorki również jest głuchy, co ułatwia im komunikację: „dlatego rozumiemy przeszkody, które musimy na co dzień pokonywać, odbieramy na tej samej fali i często nie potrzebujemy słów. Zresztą Truls zna amerykański język migowy, chociaż powoli uczy się polskiego. A ja poznaję język migowy norweski. Ale nie wybiegam w przyszłość”, mówiła w 2017 roku. 

Kilka miesięcy później para po raz pierwszy została rodzicami. Na świat przyszedł wówczas wówczas chłopiec, któremu małżeństwo dało na imię Antoni. Ponieważ oboje rodziców są głusi, internauci w komentarzach często zadawali Iwonie Cichosz pytanie, czy ich synek również odziedziczył tę cechę. „Antoś słyszy. Taką odpowiedź dostaliśmy od lekarzy jak badali jego słuch i póki co to faktycznie reaguje na dźwięki, na to co do niego mówimy itd.”, napisała wówczas na Instagramie Iwona Cichosz. 

Iwona Cichosz spodziewa się dziecka 

Małżonkowie wkrótce będą mieli okazję sprawdzić się w roli podwójnych rodziców. Iwona Cichosz podzieliła się właśnie z fanami wspaniałą wiadomością. Niebawem po raz drugi zostanie mamą! W mediach społecznościowych zamieściła fotografię, na której czule obejmuje zaokrąglony brzuszek. „Za kilka miesięcy będzie nas więcej 🥰 Życzcie nam tylko zdrowia, a z gratulacjami poczekajcie, aż dziecko przyjdzie na świat 😅”, napisała na Instagramie.

Zobacz także: Podbiła serca Polaków wTańcu z Gwiazdami i..zniknęła. Jak wygląda dziś życie Iwony Cichosz?

Jak na razie płeć drugiego dziecka Iwony Cichosz pozostaje tajemnicą. Pozostaje nam więc życzyć młodej mamie dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze!  

Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.