Z ŻYCIA GWIAZD

Internauci sugerują Dodzie, że powinna mieć dziecko. Fani artystki są oburzeni!

„Nie ma nic bardziej żałosnego niż zaglądanie komuś do macicy”

Gabriela Czernecka 13 września 2018 10:15

Choć plotki o ciąży Dody pojawiają się od momentu, gdy ta stanęła na ślubnym kobiercu, to artystka jak do tej pory nie komentowała tych doniesień. Ostatnio zaczęła wspominać w wywiadach, że myśli nad zniknięciem z życia publicznego za sprawą zmiany priorytetów w jej życiu. Czy jednym z nich stało się posiadanie dziecka? Nie wiadomo. Część internautów postanowiła wprost zapytać o to piosenkarkę. Na Instagramie Dody wybuchła zażarta dyskusja!

Doda w ciąży? Internauci kłócą się na profilu gwiazdy

Jeszcze w zeszłym roku Doda wyznała w jednym z wywiadów, że nie jest gotowa, by zostać matką, ponieważ dziecko wymaga opieki 24 godziny na dobę i z racji zobowiązań zawodowych trudno byłoby jej temu sprostać. Wszystko zmieniło się, gdy w hiszpańskiej Marbelli wyszła za mąż za producenta Emila Stępnia.

Kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym Hannie Lis wokalistka stwierdziła, że na ciążę zdecyduje się, gdy... wyjedzie z Polski! „Nie wyobrażam sobie, żebym miała tutaj je wychować”, skwitowała. „Emil oswoił jej lęki. Doda mówi teraz, że pierwszy raz ma mężczyznę, wobec którego nie ma wątpliwości, że byłby dobrym ojcem. Obiecała mu, że na pewno będą mieli dzieci”, zapewniał informator Faktu.

Temat ten powrócił znów za sprawą internautów, którzy na profilu Dody na Instagramie rozpisują się o rzekomej ciąży artystki. Jedna z obserwatorek wprost zasugerowała Dodzie, że ta powinna w końcu zajść w ciążę. Fani piosenkarki stanęli w jej obronie. „Nie ma nic bardziej żałosnego niż zaglądanie komuś do macicy, co nie?”, pisze jeden z internautów. „Gdyby chciała to by miała, prawda? Nie musi się tłumaczyć nikomu!”, odpowiada drugi. 

Jak na razie artystka nie zabrała głosu w tej sprawie... Myślicie, że powinna? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.