Z ŻYCIA GWIAZD

Internauci sugerują Dodzie, że powinna mieć dziecko. Fani artystki są oburzeni!

„Nie ma nic bardziej żałosnego niż zaglądanie komuś do macicy”

Gabriela Czernecka 13 września 2018 10:15

Choć plotki o ciąży Dody pojawiają się od momentu, gdy ta stanęła na ślubnym kobiercu, to artystka jak do tej pory nie komentowała tych doniesień. Ostatnio zaczęła wspominać w wywiadach, że myśli nad zniknięciem z życia publicznego za sprawą zmiany priorytetów w jej życiu. Czy jednym z nich stało się posiadanie dziecka? Nie wiadomo. Część internautów postanowiła wprost zapytać o to piosenkarkę. Na Instagramie Dody wybuchła zażarta dyskusja!

Doda w ciąży? Internauci kłócą się na profilu gwiazdy

Jeszcze w zeszłym roku Doda wyznała w jednym z wywiadów, że nie jest gotowa, by zostać matką, ponieważ dziecko wymaga opieki 24 godziny na dobę i z racji zobowiązań zawodowych trudno byłoby jej temu sprostać. Wszystko zmieniło się, gdy w hiszpańskiej Marbelli wyszła za mąż za producenta Emila Stępnia.

Kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym Hannie Lis wokalistka stwierdziła, że na ciążę zdecyduje się, gdy... wyjedzie z Polski! „Nie wyobrażam sobie, żebym miała tutaj je wychować”, skwitowała. „Emil oswoił jej lęki. Doda mówi teraz, że pierwszy raz ma mężczyznę, wobec którego nie ma wątpliwości, że byłby dobrym ojcem. Obiecała mu, że na pewno będą mieli dzieci”, zapewniał informator Faktu.

Temat ten powrócił znów za sprawą internautów, którzy na profilu Dody na Instagramie rozpisują się o rzekomej ciąży artystki. Jedna z obserwatorek wprost zasugerowała Dodzie, że ta powinna w końcu zajść w ciążę. Fani piosenkarki stanęli w jej obronie. „Nie ma nic bardziej żałosnego niż zaglądanie komuś do macicy, co nie?”, pisze jeden z internautów. „Gdyby chciała to by miała, prawda? Nie musi się tłumaczyć nikomu!”, odpowiada drugi. 

Jak na razie artystka nie zabrała głosu w tej sprawie... Myślicie, że powinna? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.