maffashion-julia-kuczynska-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy imię synka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Jest piękne!

Tajemnicę zdradziła jedna z gwiazd

Olga Figaszewska 1 października 2020 14:42
maffashion-julia-kuczynska-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Maffashion i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami. We wrześniu para powitała na świecie synka. Nie zdradzili jednak imienia swojej pociechy. Ale teraz wszystko stało się jasne. Imię maleństwa przez przypadek wyjawiła jedna z gwiazd.

Imię synka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion i Sebastianowi Fabijańskiemu długo udało się utrzymać informację o narodzinach snka w tajemnicy. Chłopczyk przyszedł na świat 10 września. Szczęśliwi rodzice od czasu do czasu uchylają rąbka tajemnicy i pokazują fragmenty swojego życia prywatnego, zdjęcia i nagrania z maluszkiem. Chłopiec jest uroczy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Jedno jest pewne, w ich życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Niedawno Maffashion opowiedziała o tym, jak czuje się jako mama. „Jestem zajarana, zakochana. Ale nie będę wam pokazywała wszystkiego. Nie jest łatwo, ja wiedziałam, że tak będzie, dlatego zawsze podziwiałam wszystkie matki. Ten początek jest trudny, bardzo absorbujący”, mówiła Maffashion na Instastories.

Rodzice cieszą się wspólnym czasem z synkiem. Blogerka z okazji Dnia Chłopaka zamieściła na Instagramie poruszajce nagrania, na których widzimy Sebastiana Fabijańskiego z maleństwem. To kadry pełne miłości i czułości.

„Wszystkiego najlepszego moi chłopcy☺️”, napisała gwiazda pod nagraniem. Wielbicieli blogerki rozczulił ten widok. W komentarzach pojawiło się wiele miłych wpisów, gratulacji i zachwytów.

W jednym z nich znalazło się imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Przez przypadek zdradziła je Sara Boruc.

„Naj dla Seby i Bastka”, napisała.

Wpis szybko zniknął. Do tej pory szczęśliwi rodzice nie chcieli jeszcze ujawniać imienia swojej pociechy. Przedstawiając synka światu napisali pod zdjęciem „BJF”.  Maluch otrzymał imię po swoim tacie?  

Jak podał Pudelek.pl w przypadku pociechy Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego Bastek oznacza imię Bastian (imię pochodzi od zdrobnienia imienia męskiego Sebastian). W 2019 roku to imię otrzymało 12 chłopców. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego moi chłopcy 😘 ☺️ #dzienchlopaka 30.09.2020 #happy

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.