Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki”, wyznaje Małgorzata Rozenek-Majdan

„Marzyłam o chłopcu!”. Czy wybrała już imię?

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 09:45
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ujawnili pod koniec zeszłego roku, że spodziewają się dziecka – ta wiadomość niezwykle uradowała fanów pary, ponieważ małżeństwo od dawna marzyło o powiększeniu rodziny. Gwiazda TVN nie ukrywała, że ich jedyną szansą jest procedura in vitro, a o dziecko starali się przez dłuższy czas. Jak sami zdradzili, już w czerwcu powitają ma świecie trzeciego synka!

Imię syna Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Pomimo ciąży, Małgorzata Rozenek-Majdan pozostaje aktywna zawodowo, często udziela się na swoim Instagramie i nie odmawia licznych wywiadów, w których zdradza szczegóły swojego życia. Już za kilka miesięcy Gang Majdanów się powiększy, a fani pary nie przestają zgadywać, jakie imię otrzyma chłopiec.

Płeć dziecka ujawnił sam Radosław Majdan – były piłkarz nie ukrywał swojej radości. „Jestem szczęśliwy, to oczywiste. [...] Nie oddaje to jednak emocji, które naprawdę czuję”, mówił w jednym z wydań programu Dzień Dobry TVN. „To jest duży chłopiec!”, zdradził wtedy. W jednym z wywiadów dla Faktu mówił też, że bardzo chciałby mieć syna Mauro – na cześć jego przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro z Wisły Kraków.

Natomiast Perfekcyjna Pani Domu dała fanom kilka wskazówek, co od imienia trzeciego synka. „Jest tradycyjne. […] Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać”, wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Joanną Andrzejewską.

Ujawniła też, że jej synowie z niecierpliwością czekają na narodziny młodszego brata. Skąd pomysł na ich imiona? „Stasio i Tadzio to były pomysły na imię jeszcze zanim byłam w ciąży. Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój ukochany tata ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru. Tadeusz był ukochanym tatą mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam, ponieważ on zmarł, jak moja mama miała 7 lat [...]”, dodała gwiazda w programie Dzień Dobry TVN.

Prowadząca Projekt Lady cieszy się, że zostanie mamą trzeciego chłopca. „Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki”, przyznała. „Może też dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię”, dodała.

Jak myślicie, na jakie imię zdecydują się przyszli rodzice? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.