Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Basia Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka! Jest tradycyjne i popularne

Aktorka nie szczędzi szczegółów!

Konrad Szczęsny 26 czerwca 2020 21:01
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał poinformowali na początku maja, że jeszcze w tym roku powitają na świecie dziecko. Okazuje się, że kilka miesięcy temu para wybrała już dla niego imię! Jakie? O tym aktorka opowiedziała w wywiadzie.

Barbara Kurdej-Szatan o imieniu dla drugiego dziecka: Polskie, piękne, dość stare

O tym, że jest w ciąży, poinformowała na początku maja. Barbara Kurdej-Szatan zamieściła wówczas w sieci zdjęcie, na którym mąż czule trzyma rękę na jej wydatnym brzuszku. Fani oszaleli z radości tym bardziej, że para długo starała się o drugie dziecko. Przyczyną była m.in. borelioza, na którą choruje aktorka. 

Ostatnio do mediów przedostała się informacja o płci dziecka, zaś teraz 34-letnia gwiazda w obszernym wywiadzie opowiedziała, jakie imię wraz z mężem wybrali dla maleństwa. Okazuje się, że decyzja zapadła... aż trzy miesiące temu!

„Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: „super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne”. Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo”, zdradziła w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

Dodała także, że wybór jest ostateczny, ponieważ przyzwyczaili się do niego już wszyscy w rodzinie. Choć, jak przyznała, obawia się reakcji na nie opinii publicznej i fanów.

„Wybraliśmy imię na początku marca. To był koniec pierwszego trymestru, zrobiłam badania krwi, dzięki którym wiem, czy są wady genetyczne, czy nie ma, czy wszystko w porządku z płodem i też dowiaduję się wtedy jaka płeć. W ciągu kilku dni wybraliśmy imię. Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: „no nie”. Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. Były lata, że były Zosia, Marysie, Franki, Antosie i takie imiona, a teraz będzie rok innego imienia”, zapowiedziała tajemniczo.

Barbara Kurdej-Szatan o ciąży. Płeć dziecka, termin porodu

Barbara Kurdej-Szatan ma urodzić na początku września. Jak przyznała, coraz większy brzuszek daje jej się we znaki.

„Już nie jest tak łatwo. Jestem wymęczona, oddycham ciężko. Brzuszek jest coraz większy, ja jestem coraz cięższa, więc nie jest mi tak lekko. Ale czuję się ogólnie bardzo dobrze. To jest też trudny miesiąc. Mam termin na wrzesień”, zwierzyła się.

Ostatnio media spekulowały, że aktorka i jej mąż powitają na świecie chłopca. Oni nie chcieli jednak tego potwierdzić. Czy Barbara Kurdej-Szatan, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, wybrała wraz z mężem dla swojego synka imię Henryk? Przekonamy się za kilka miesięcy.  

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:) #kopie ! #📸 @damian_hornet

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Aktorka wraz z mężem wybrała już dla swojego dziecka imię. Czy będzie to Henryk?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.