Dzieci Kim Kardashian, North West, Saint West, Chicago West
Fot. Instagram @kimkardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim Kardashian i Kanye West ogłosili imię swojego czwartego dziecka!

Wybór pary jest jak zawsze oryginalny...

Weronika Kostyra 18 maja 2019 07:50
Dzieci Kim Kardashian, North West, Saint West, Chicago West
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian po raz czwarty została mamą. 10 maja celebrytka ujawniła, że na świat przyszedł jej syn, którego urodziła wynajęta surogatka. „On już tu jest i jest idealny!”, napisała na Twitterze. Co ciekawe chłopczyk jest genetycznym bratem bliźniakiem swojej starszej siostry Chicago, którą także urodziła surogatka. Właśnie poznaliśmy jego imię i zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie!

Imię czwartego dziecka Kim Kardashian

Po upływie tygodnia Kim Kardashian i jej mąż pokazali pierwsze zdjęcie dziecka, a także ogłosili, jakie będzie nosił imię. Do tej pory budziło ono dużą ciekawość, ponieważ para jest znana z nadawania oryginalnych imion. Okazało się, że czwarte dziecko i zarazem drugi syn Kim i Kanyego będzie nosił imię Psalm West. Przypomnijmy, że jest starsze rodzeństwo to siostra North, brat Saint i siostra Chicago.

Pierwsze zdjęcie Psalma zostało zrobione w Dzień Matki, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony 12 maja. Kanye West wysłał je żonie razem z życzeniami: „Pięknego Dnia Matki, Z naszym nowo narodzonym dzieckiem, Jesteśmy błogosławieni ponad miarę, Mamy wszystko to, czego potrzebujemy”.

Kim Kardashian wielokrotnie powtarzała, że chce mieć dużą rodzinę. Sama w takiej się wychowała i pragnie tego samego dla swoich dzieci. Jej mąż Kanye West w jednym z wywiadów wyznał nawet, że jego marzeniem jest mieć z Kim siedmioro dzieci. Z kolei dla Kim czwórka to podobno idealna liczba. „Kim zawsze chciała mieć czworo dzieci, a dwóch chłopców i dwie dziewczynki to doskonałe połączenie”, twierdził informator E!News. Wcześniej w wywiadzie dla Elle gwiazda powiedziała też: „„Nie sądzę, żebym poradziła sobie z większą liczbą dzieci. Mam bardzo mało czasu, a myślę, że ważne jest, aby we wszystkich parach mama poświęcała mężowi tyle samo uwagi, co dzieciom”. Czy ich rodzina jeszcze się powiększy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‪Psalm West ‬

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Dzieci Kim Kardashian, North West, Saint West, Chicago West
Fot. Instagram @kimkardashian

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.