Ilona Łepkowska, VIVA!, 3/2015, luty 2015
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Ilona Łepkowska zdradziła tytuł czwartej części Kogla Mogla?!

Opowiedziała o szczegółach produkcji!

Olga Figaszewska 11 lutego 2020 14:56
Ilona Łepkowska, VIVA!, 3/2015, luty 2015
Fot. Olga Majrowska

W ubiegłym roku fani Kogla Mogla doczekali się premiery trzeciej części filmu. Produkcja przyciągnęła do kin rekordową widownię! Wszystko wskazuje na to, że na ekrany wkroczy Kogel Mogel 4! Ilona Łepkowska w nowym wywiadzie zdradziła szczegóły produkcji. Jak potoczą się losy ulubieńców widzów?

Kogel Mogel 4: aktorzy, tytuł, data premiery

Fani kultowej komedii nie mogą doczekać się kontynuacji losów filmowej Katarzyny Solskiej, w którą wciela się Grażyna Błęcka-Kolska.

Niedawno w rozmowie z Super Expressem Ilona Łepkowska informowała, że są plany stworzenia czwartej części filmu. Zdjęcia miały rozpocząć się jeszcze w tym roku. Teraz w wywiadzie dla Jastrząbpost zdradziła, że ukończyła prace nad scenariuszem. Co ciekawe, do ekipy obsady dołączą nowe osoby!

„Scenariusz jest już napisany, na pewno będzie jeszcze trochę dopracowywany, ale jest już w miarę ostatecznej wersji. Jeśli chodzi o aktorów, to będzie trzon tych, którzy byli w wersji trzeciej. Będą dwie ważne nowe postacie. Mamy jakieś swoje typy, ale jeszcze nie mogę zdradzać, bo aktorzy nie dostali scenariuszy więc trudno mówić o tym, kto będzie grał skoro oni sami nie wyrazili jeszcze zainteresowania. Ale większość bohaterów to są ci, którzy byli w części trzeciej”, wyznała Ilona Łepkowska.

Po czym dodała: „Na pewno będziemy się starali aby to była para aktorów lubianych i popularnych nie tylko wśród starszego pokolenia”.

 Ilona Łepkowska zdradziła też tytuł czwartej części hitu. Ale może on ulec zmianie.

„Tytuł, którym posługujemy się w tej chwili, to Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4”, dodała w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Jesteście ciekawi kto wystąpi na ekranie i jak potoczą się losy bohaterów? 

kogel mogel
Fot. archiwum filmu

Jakie błędy popełnili?
Fot. Kadr z filmu "Kogel-mogel"

Kogel-Mogel 3
Fot. M. Gostkiewicz

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.