Ilona Kondrat, była żona Marka Kondrata, o ciąży Antoniny Turnau
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była żona Marka Kondrata komentuje późne ojcostwo aktora. Jej słowa mocno zaskakują

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2018 18:00
Ilona Kondrat, była żona Marka Kondrata, o ciąży Antoniny Turnau
Fot. East News

Późne ojcostwo 67-letniego Marka Kondrata wywołuje ogromne emocje. Część internautów zarzuca aktorowi oraz jego 29-letniej żonie, że decydując się na dziecko zachowali się egoistycznie, ponieważ zaawansowany wiek gwiazdora uniemożliwi mu przejście całego procesu wychowawczego i sprawi, że w pewnym momencie nie będzie miał sił, by zajmować się młodym potomkiem. O skomentowanie kontrowersji dziennikarze poprosili byłą wybrankę Marka Kondrata, Ilonę. To, co powiedziała, niektórym wydało się dosyć dziwne. Dlaczego?

 

Zobacz też: Marek Kondrat i Antonina Turnau spodziewają się dziecka?!

Ilona Kondrat, była żona Marka Kondrata, o ciąży Antoniny Turnau

Choć Ilona Kondrat nie potępiła decyzji o posiadaniu dziecka, którą jej były mąż podjął ze swoją 38 lat młodszą żoną Antoniną Turnau, w dosyć osobliwy sposób skomentowała fakt, że niebawem Marek Kondrat zostanie po raz trzeci ojcem.

To pozytywna wiadomość... Moja reakcja wypływa z filozofii Wschodu: żeby nie przywiązywać się ani do rzeczy, ani do miejsc, ani do ludzi. Podpowiedź płynie z filozofii jogi, która mówi: „sytuacja ma zawsze rację”, bo jest, bo się zdarzyła, czy dobra, czy zła”, zapewniła Ilona Kondrat w magazynie ”Świat i Ludzie”. 

Zobacz też: Marek Kondrat po raz pierwszy o ciąży 29-letniej Antoniny Turnau: „Tak, spodziewamy się dziecka’’

Dzieci Marka Kondrata

Ilona Kondrat to pierwsza żona Marka Kondrata, z którą aktor był związany przez ponad 30 lat. Doczekali się dwóch synów: starszego Mikołaja (w tym roku skończy 44 lata) oraz młodszego Wojciecha (w tym roku skończy 38 lat). Pozew rozwodowy pary trafił do sądu z powództwa kobiety w 2009 roku. Media uważają, że obecnie ich stosunki są dosyć chłodne.

Zobacz też: Marek Kondrat spełnił swoje największe marzenie. Czy założy winnicę we Francji?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.