księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Syn Harry'ego i Meghan skończył dwa miesiące. Ile wydali na niego rodzice? Fortunę!

Poszczególne wyliczenia są szokujące...

Rafał Kowalski 15 lipca 2019 08:59
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Książę Harry i księżna Meghan na pewno starają się, by ich pierwszemu dziecku niczego nie brakowało. Szkoda tylko, że według wielu Brytyjczyków, rodzice Archiego nie liczą się z kosztami wszystkich przyjemności, które w ciągu kilku miesięcy zapewnili sobie i synkowi. Koszty podliczone przez The Sun sprawiają, że musieliśmy przetrzeć oczy ze zdumienia…

Ile Harry i Meghan wydali na syna przez pierwsze 2 miesiące?

Magazyn skupił się w swoich rachunkach na ostatnich dwóch miesiącach, czyli czasie, w którym Archie jest już na świecie. Nie możemy jednak zapomnieć o baby shower, które Meghan wyprawiła w Nowym Jorku za około pół miliona. Przyjęcie, na którym były obecne między innymi Serena Williams czy Amal Clooney, na pewno musiało być luksusowe. Tylko czy tak wysoka kwota opłacona z podatków mieszkańców Wielkiej Brytanii mieści się w granicach dobrego smaku?

Tak samo lekką ręką książęca para wydaje kolejne funty po narodzinach syna. Najpierw należało zapłacić za poród. A ten w luksusowej klinice gwiazd kosztuje według The Sun 15 tysięcy funtów. Dwa razy więcej, 30 tys. funtów, książęta Sussex wydali na odpoczynek po porodzie w jednym z wyjątkowych resortów. Najbardziej zaskakujące zostawiliśmy na koniec… Otóż, okazuje się, że bardzo drogie było przygotowanie pokoju Archiego. Jego rodzice za pracę malarzy,użycie wegańskich farb, ekran wyświetlający kojące obrazy (poleciła to Meghan Serena Williams) oraz system kamer i zabezpieczeń mieli zapłacić 25 tysięcy funtów. Po kilkaset funtów zakupiono też ekologiczne łóżeczko i zabawki z naturalnych surowców.

Wiemy, że Archie jest jednym z najpilniej obserwowanych dzieci na świecie, ale mimo wszystko spodziewaliście się aż tak wysokich kwot? 

Archie Harrison Mountbatte-Windsor, księżna Meghan z synem, księżna Meghan na meczu polo
Fot. Rex Features/East News

Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.