Ricky Martin i Jwan Yosef
Fot. Instagram @jwanyosef
O TYM JEST GŁOŚNO

Ricky Martin i jego mąż oczekują kolejnego dziecka! Artysta zostanie tatą po raz czwarty

„Muszę ogłosić, że jesteśmy w ciąży!”

Rafał Kowalski 1 października 2019 10:56
Ricky Martin i Jwan Yosef
Fot. Instagram @jwanyosef

Po wielu latach pozostawania w związku z kobietami, od dekady Ricky Martin żyje w zgodzie ze sobą. Zdeklarowany gej od 2016 roku zakochany jest w armeńsko-syryjskim malarzu Jwanie Josefie, z którym dwa lata później wziął ślub. Panowie właśnie oczekują kolejnego wspólnego dziecka.

Ricky Martin zostanie ojcem po raz czwarty

O radosnej nowinie wokalista poinformował swoich wielbicieli podczas gali Human Rights Campaign. To właśnie tam miał możliwość stanięcia na scenie, ponieważ odbierał wyróżnienie za pracę na rzecz LGBTQ oraz działalność filantropijną. Korzystając z okazji, muzyk zaczął od podziękowań. „Moja rodzina tu jest. Mój mąż Jwan, kocham Cię. Moje piękne bliźniaki, Valentino i Matteo również tu są. Kocham was z całego serca. Jesteście moją siłą, codziennie inspirujecie mnie, motywujecie do robienia tego, co robię. Jesteście wspaniałymi dziećmi, kocham was. Lucia, moja córeczka, której nie ma z nami, bo została w domu z babcią, ale również jest światłem mojego życia”, mówił 47-latek.

Na koniec przyznał, że on i jego ukochany oczekują potomka. „Przy okazji, muszę ogłosić, że jesteśmy w ciąży. Czekamy. Dokładnie! Kocham duże rodziny”, wygłosił Ricky Martin ze sceny! Światowe media podały, że parze po raz kolejny pomoże surogatka.

Ricky Martin i jego mąż Jwan Josef są już rodzicami dziesięciomiesięcznej Lucii. Piosenkarz ma też dwóch synów-bliźniaków z poprzedniego związku. Matteo i Valentino mają dziś po 11 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Ricky Martin i jego partner Jwan Yosef biorę ślub! Znamy szczegóły uroczystości
Fot. Instagram @jwanyosef

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.