Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Igor Herbut został ojcem! Muzyk podzielił się wyjątkową fotografią z fanami

„To, co się dzieje, jest magiczne”

Gabriela Czernecka 18 lipca 2019 11:26
Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Igor Herbut został ojcem. Wokalista zespołu LemOn podzielił się tą wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów. Artysta zamieścił piękną fotografię z synkiem. Nie zabrakło uroczego podpisu, który rozczulił internautów. Poznajcie szczegóły!

Igor Herbut ojcem. Na świat przyszedł chłopiec

Na świat przyszło właśnie pierwsze dziecko wokalisty zespołu LemOn. Igor Herbut właśnie zostanie ojcem! Co ciekawe, artysta rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Tylko raz w wywiadzie dla VIVY! zdradził co nieco na temat swojej partnerki: „Moja dziewczyna lubi Ramen i robi go bardzo dobrze. Jest cierpliwa. Jest w stanie spędzić kilkanaście godzin nad wywarem, więc to jest niesamowite”, powiedział. W sieci próżno jednak szukać jego zdjęć z ukochaną partnerką, Małgorzatą Dec. Fotografia dziewczyny Igora Herbuta pojawiła się na jego profilu pod koniec ubiegłego roku, co zaskoczyło jego fanów. Przypomnijmy, że para poznała się w pracy, a jego ukochana jest od niego starsza o osiem lat. Małgorzata Dec przez pewien czas była również menadżerką zespołu. Obecnie jest producentką telewizyjną.

Artysta na swoim Instagramie od jakiegoś czasu zamieszczał wyjątkowe zdjęcia z ukochaną, która pozowała z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Widać było, że zakochani już odliczają dni do tego, by przywitać na świecie swego synka. Wygląda na to, że ten dzień już nadszedł. Od kilku dni Igor Herbut jest szczęśliwym tatą! W swoich social mediach podzielił się tą informacją, publikując zdjęcie z synkiem, które opisał: 

„To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne”, zaczyna swój wpis. „W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku.  Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Kossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą!”, dodaje. 

Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.