Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Igor Herbut podzielił się z fanami poruszającą sesją zdjęciową z ciężarną ukochaną!

Musicie zobaczyć te zdjęcia...

Gabriela Czernecka 15 maja 2019 07:38
Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Igor Herbut niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. Wokalista zespołu LemOn podzielił się tą wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów. Artysta zamieścił urocze wideo, na którym pokazał śpioszki:  „Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaję mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba?”, mieliśmy okazję przeczytać. Teraz muzyk pokazał fanom wyjątkowe zdjęcia z ciążowej sesji ukochanej!

Igor Herbut ojcem - piękna sesja zdjęciowa

Igor Herbut podzielił się z fanami wyjątkową sesją zdjęciową z ukochaną. Artysta rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Tylko raz w wywiadzie dla VIVY! zdradził co nieco na temat swojej partnerki: „Moja dziewczyna lubi Ramen i robi go bardzo dobrze. Jest cierpliwa. Jest w stanie spędzić kilkanaście godzin nad wywarem, więc to jest niesamowite”, wyznał. W sieci próżno jednak szukać jego zdjęć z partnerką, Małgorzatą Dec. Fotografia dziewczyny Igora Herbuta pojawiła się na jego profilu pod koniec ubiegłego roku, co wzbudziło spore poruszenie wśród fanów muzyka.

Nikt nie spodziewał się, że pierwsza fotografia Małgorzaty na profilu Igora to zapowiedź wyjątkowej wiadomości, którą dziś ujawnił muzyk. Igor Herbut zdradził, że będzie ojcem. Pokazał urocze zdjęcie ubranka dziecięcego. „Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaję mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba?”, pisze pod fotografią.

Przypomnijmy, że para poznała się w pracy, a jego ukochana jest od niego starsza o osiem lat. Małgorzata Dec przez pewien czas była również menadżerką zespołu. Obecnie jest producentką telewizyjną. Zakochani zamieścili właśie w sieci poruszające opublikował zdjęcie z ciężarną partnerką, które opatrzył emotikonką czarnego serduszka i #babyboy, tym samym potwierdzając płeć maleństwa. Nie trzeba było długo czekać na pełne zachwytu komentarze fanów. To zdjęcie jest naprawdę urocze, zresztą zobaczcie i oceńcie sami!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.