Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Igor Herbut będzie ojcem! Wokalista przekazał tę wiadomość w wyjątkowy sposób

„Wydaje mi się, że jestem przygotowany”

Gabriela Czernecka 16 kwietnia 2019 09:25
Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Igor Herbut będzie ojcem. Wokalista zespołu LemOn podzielił się tą wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów. Artysta zamieścił urocze wideo. Nie zabrakło uroczego podpisu, który rozczulił internautów. W komentarzach zaroiło się od gratulacji. W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom!

Igor Herbut będzie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Polski show-biznes obfituje ostatnio w radosne wiadomości. Mamami w tym roku zostaną m.in. Agnieszka Kaczorowska, Sara Boruc-Mannei, Izabela Janachowska czy Ewa Farna. Okazuje się, że nie tylko panie z niecierpliwością oczekują narodzin swoich dzieci. Niedługo na świecie pojawi się pierwsze dziecko wokalisty zespołu LemOn. Igor Herbut niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem!

Artysta rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Tylko raz w wywiadzie dla VIVY! zdradził co nieco na temat swojej partnerki: „Moja dziewczyna lubi Ramen i robi go bardzo dobrze. Jest cierpliwa. Jest w stanie spędzić kilkanaście godzin nad wywarem, więc to jest niesamowite”, powiedział. W sieci próżno jednak szukać jego zdjęć z ukochaną partnerką, Małgorzatą Dec. Fotografia dziewczyny Igora Herbuta pojawiła się na jego profilu pod koniec ubiegłego roku, co zaskoczyło jego fanów. Przypomnijmy, że para poznała się w pracy, a jego ukochana jest od niego starsza o osiem lat. Małgorzata Dec przez pewien czas była również menadżerką zespołu. Obecnie jest producentką telewizyjną.

Nikt nie spodziewał się, że pierwsza fotografia Małgorzaty na profilu Igora to zapowiedź wyjątkowej wiadomości, którą dziś ujawnił muzyk. Igor Herbut zdradził, że będzie ojcem. Pokazał urocze zdjęcie ubranka dziecięcego. „Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaję mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba?”, pisze pod fotografią. Wielu sądzi, sugerując się kolorem śpioszek, że Igor Herbut zostanie ojcem chłopca. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone.

Od razu posypały się gratulacje od fanów, ale i od innych, znanych osób, m.in. Maffashion, Barbara Kurdej-Szatan, czy Michał Koterski, który napisał: „O ja! Mega czad. Gratuluję. Najpierw pół roku piekła, a potem sam słodycz. Jakby co, służę radą”. Artyście serdecznie gratulujemy! 

Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.