Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Igor Herbut będzie ojcem! Wokalista przekazał tę wiadomość w wyjątkowy sposób

„Wydaje mi się, że jestem przygotowany”

Gabriela Czernecka 16 kwietnia 2019 09:25
Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Igor Herbut będzie ojcem. Wokalista zespołu LemOn podzielił się tą wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów. Artysta zamieścił urocze wideo. Nie zabrakło uroczego podpisu, który rozczulił internautów. W komentarzach zaroiło się od gratulacji. W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom!

Igor Herbut będzie ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Polski show-biznes obfituje ostatnio w radosne wiadomości. Mamami w tym roku zostaną m.in. Agnieszka Kaczorowska, Sara Boruc-Mannei, Izabela Janachowska czy Ewa Farna. Okazuje się, że nie tylko panie z niecierpliwością oczekują narodzin swoich dzieci. Niedługo na świecie pojawi się pierwsze dziecko wokalisty zespołu LemOn. Igor Herbut niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem!

Artysta rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Tylko raz w wywiadzie dla VIVY! zdradził co nieco na temat swojej partnerki: „Moja dziewczyna lubi Ramen i robi go bardzo dobrze. Jest cierpliwa. Jest w stanie spędzić kilkanaście godzin nad wywarem, więc to jest niesamowite”, powiedział. W sieci próżno jednak szukać jego zdjęć z ukochaną partnerką, Małgorzatą Dec. Fotografia dziewczyny Igora Herbuta pojawiła się na jego profilu pod koniec ubiegłego roku, co zaskoczyło jego fanów. Przypomnijmy, że para poznała się w pracy, a jego ukochana jest od niego starsza o osiem lat. Małgorzata Dec przez pewien czas była również menadżerką zespołu. Obecnie jest producentką telewizyjną.

Nikt nie spodziewał się, że pierwsza fotografia Małgorzaty na profilu Igora to zapowiedź wyjątkowej wiadomości, którą dziś ujawnił muzyk. Igor Herbut zdradził, że będzie ojcem. Pokazał urocze zdjęcie ubranka dziecięcego. „Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaję mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba?”, pisze pod fotografią. Wielu sądzi, sugerując się kolorem śpioszek, że Igor Herbut zostanie ojcem chłopca. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone.

Od razu posypały się gratulacje od fanów, ale i od innych, znanych osób, m.in. Maffashion, Barbara Kurdej-Szatan, czy Michał Koterski, który napisał: „O ja! Mega czad. Gratuluję. Najpierw pół roku piekła, a potem sam słodycz. Jakby co, służę radą”. Artyście serdecznie gratulujemy! 

Igor Herbut, VIVA! grudzień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.