O TYM SIĘ MÓWI

Kolejne rozstanie w życiu Kingi Rusin!

To trudny moment dla każdej mamy!

Olga Figaszewska 10 października 2018 18:55

Kinga Rusin jest mamą dwóch córek: Poli oraz Igi Lis. Dziennikarka zdaje sobie sprawę, że jej dzieci powoli stają się dorosłe, jest za tym, żeby młodzi ludzie szybko się usamodzielniali. Ale dla każdej matki, również dla niej, jest to trudny moment. Jej najmłodsza córka, Iga właśnie wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Jak dziennikarka radzi sobie z tym rozstaniem?

Córka Kingi Rusin wyjechała na studia do Londynu

Kingę Rusin wypracowała z córkami wspaniałą relację. Razem spędzają wolny czas, wyjeżdżają na wspólne wakacje. Dziennikarka jest niezwykle dumna ze swoich pociech i cieszy się ich sukcesami! Zwłaszcza teraz. Młodsza córka Kingu Rusin po zdaniu międzynarodowej matury wyjechała z Polski na studia do Londynu. Iga Lis rozpoczęła naukę na prestiżowej uczelni London School of Economics and Political Science.

Podobno prowadząca Dzień Dobry TVN pomogła już córce zadomowić się w Londynie. Wkrótce zmierza ją odwiedzić. Rozstanie z pociechą z pewnością było dla niej trudne. Zresztą, dokładnie rok temu starsza córka Kingi Rusin wyjechała do Stanów. Pola przez rok studiowała dziennikarstwo w Stanach na uczelni St. John’s University. Jednak wróciła do Polski, gdzie pisze licencjat ze stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

„Od początku planowałam tam zostać rok i zobaczyć czy to jest moje miejsce na ziemi. Kocham Polskę i uwielbiam mieszkać w Warszawie”, tłumaczyła Pola Lis na IstaStories.

Mamy nadzieję, że mama i córka poradzą sobie z rozstaniem! Idze życzymy powodzenia na pierwszym roku studiów!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.