To trudny moment dla każdej mamy!

Olga Figaszewska 10 października 2018 18:55

Kinga Rusin jest mamą dwóch córek: Poli oraz Igi Lis. Dziennikarka zdaje sobie sprawę, że jej dzieci powoli stają się dorosłe, jest za tym, żeby młodzi ludzie szybko się usamodzielniali. Ale dla każdej matki, również dla niej, jest to trudny moment. Jej najmłodsza córka, Iga właśnie wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Jak dziennikarka radzi sobie z tym rozstaniem?

Córka Kingi Rusin wyjechała na studia do Londynu

Kingę Rusin wypracowała z córkami wspaniałą relację. Razem spędzają wolny czas, wyjeżdżają na wspólne wakacje. Dziennikarka jest niezwykle dumna ze swoich pociech i cieszy się ich sukcesami! Zwłaszcza teraz. Młodsza córka Kingu Rusin po zdaniu międzynarodowej matury wyjechała z Polski na studia do Londynu. Iga Lis rozpoczęła naukę na prestiżowej uczelni London School of Economics and Political Science.

Podobno prowadząca Dzień Dobry TVN pomogła już córce zadomowić się w Londynie. Wkrótce zmierza ją odwiedzić. Rozstanie z pociechą z pewnością było dla niej trudne. Zresztą, dokładnie rok temu starsza córka Kingi Rusin wyjechała do Stanów. Pola przez rok studiowała dziennikarstwo w Stanach na uczelni St. John’s University. Jednak wróciła do Polski, gdzie pisze licencjat ze stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

„Od początku planowałam tam zostać rok i zobaczyć czy to jest moje miejsce na ziemi. Kocham Polskę i uwielbiam mieszkać w Warszawie”, tłumaczyła Pola Lis na IstaStories.

Mamy nadzieję, że mama i córka poradzą sobie z rozstaniem! Idze życzymy powodzenia na pierwszym roku studiów!  

1/4
Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Copyright @Instagram Kingi Rusin/@kingarusin
1/4

Kinga Rusin z córką, Polą.

2/4
Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Copyright @Instagram Kingi Rusin/@kingarusin
2/4

Kinga Rusin z młodszą córką, Igą.

3/4
Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Copyright @Instagram Kingi Rusin/@kingarusin
3/4

Iga Lis rozpoczęła właśnie studia w Londynie.

4/4
Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Copyright @Instagram Kingi Rusin/@kingarusin
4/4

Kinga Rusin wspiera córkę w jej decyzjach. I tak też było tym razem. Wkrótce odwiedzi Igę w Londynie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.