Idina Menzel, Donald Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Ulubiona wokalistka Obamów odmówiła Trumpowi. Czy ktokolwiek zaśpiewa na jego inauguracji?

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2016 17:15
Idina Menzel, Donald Trump
Fot. Getty Images

Donald Trump, odkąd w listopadzie wygrał wybory prezydenckie w USA, jest w centrum zainteresowania całego świata. Kontrowersyjny polityk wzbudza wiele emocji i wszyscy stawiają sobie pytanie, jak sprawdzi się w nowej roli. Okazuje się, że mimo gorączkowych poszukiwań, nikt nie chce zaśpiewać na jego inauguracji!

 

Polecamy też: Złote klamki to nic. Donald Trump ma nawet złoty helikopter. Zobacz, jak bajecznie jest bogaty

Inauguracja Donalda Trumpa na prezydenta USA

Inauguracja Donalda Trumpa na prezydenta USA będzie miała miejsce 20 stycznia 2017 r. Okazuje się, że jego sztab gorączkowo poszukuje wokalistów, którzy zgodziliby się uświetnić obecnością to wyjątkowe wydarzenie. Chętnych jednak brakuje: nie od dziś wiadomo, że popularni artyści w kampanii prezydenckiej popierali Hillary Clinton (wśród nich m.in. Cher, Lady GaGa czy Madonna). I na nic obietnice związane za odpowiednimi gratyfikacjami finansowymi. Nikt nie garnie się, by zaśpiewać dla Donalda Trumpa.

Idina Menzel odmówiła Donaldowi Trumpowi

Jedyną potwierdzoną artystką jest 16-letnia śpiewaczka operowa Jackie Evancho. Krążyły plotki, że na inauguracji zaśpiewa znana z hitu „Let It Go” Idina Menzel. Jednak w rozmowie z „Vanity Fair” zaprzeczyła tym informacjom. „Myślę, że to karma. Zobacz: Wszyscy artyści na świecie poparli kandydaturę Hillary Clinton. Jednak to nie ona wygrała. Wciąż staramy się po tym pozbierać” – skomentowała. Dodała również, że być może prezydent powinien sam zaprezentować swoje możliwości wokalne. „Pewnie myśli, że ma świetny głos; w końcu sądzi, że jest dobry we wszystkim, co robi”.

Warto przypomnieć, że Idina Menzel dwukrotnie śpiewała w Białym Domu dla Baracka i Michelle Obamów. Oba występy miały miejsce w 2010 r. Jak stwierdziła, to wystarczy jej na resztę życia.

Kto zaśpiewa na inauguracji Donalda Trumpa?

Póki co, poza Jackie Evancho, nie ma żadnych potwierdzonych nazwisk, które zgodziłyby się uświetnić swoją obecnością inaugurację Donalda Trumpa na prezydenta USA 20 stycznia.

 

Polecamy też: Pół Ameryki go kocha, drugie tyle szczerze nienawidzi. Wszystkie tajemnice Donalda Trumpa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?