Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska nie kryje swojego szczęścia. Gwiazda wraz z synkiem opuściła szpital

„Mam nadzieję, że jeśli pan Bóg da, wrócimy w tej samej sprawie czym prędzej”

Olga Figaszewska 12 maja 2021 12:15
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska spełniła swoje marzenie. Wraz z mężem, Jackiem Herndonem powitali na świecie synka. Chłopczyk przyszedł na świat 7 maja o czym dumni rodzice poinformowali kilka dni temu. Prowadząca Pytanie na śniadanie podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami maleństwa, które opatrzyła czułym opisem. Ida Nowakowska wraz ze swoją jest już w domu. Moment, w którym szczęśliwi rodzice i ich synek opuszczali szpital został uwieczniony na nagraniu.

Ida Nowakowska została mamą. Gwiazda powitała na świecie synka

„To było nasze wielkie marzenie. W rodzinie mojego męża było dużo dzieci, on sam ma dwoje rodzeństwa i otacza go wielu krewnych. A ja tego nigdy nie miałam, a zawsze marzyłam, żeby mieć taki pełen gwaru dom”, mówiła Ida Nowakowska w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVA! Mama. Do życiowej zmiany gwiazda przygotowywała się od dawna.

Już jako mała dziewczynka marzyła o tym, by mieć rodzinę. „Kiedy chodziłam do przedszkola i pytano mnie, kim chcę być, jak dorosnę, zawsze odpowiadałam, że będę mamą, chociaż już wtedy uwielbiałam śpiewać, tańczyć i grać”, wspominała nam.

Gdy na świecie pojawił się jej synek nie kryła swojej radości.  Ida Nowakowska zamieściła w sieci pierwsze zdjęcia maleństwa, przyznając, że chłopczyk to cały tata. ,,Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. 🤍 Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami", pisała. 

Zobacz też: Ida Nowakowska: „Do macierzyństwa przygotowywałam się całe życie!”

Ida Nowakowska
Fot. Instagram Ida Nowakowska/ @idavictoria

Sprawdź też: Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon zostali rodzicami!

Ida Nowakowska opuszcza szpital razem z synkiem

Ida Nowakowska i Jack Herndon niedawno opuścili jednej z warszawskich szpitali i mogą cieszyć się wspólnymi chwilami z maleństwem w domowym zaciszu. Moment, w którym małżonkowie wychodzili z budynku uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy. A Ida Nowakowska zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym widzimy świeżo upieczonych rodziców. Trudno było im ukryć niesamowitą radość. W poruszających słowach gwiazda Pytania na śniadanie postanowiła podziękować lekarzom, położnej, a także wszystkim, którzy byli przy niej w tym wyjątkowym czasie. 

Do zobaczenia niebawem. Rodzinka w komplecie! Tutaj nasz powrót do domku. Najszczersze podziękowania dla Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie - Dyrekcji, która tworzy wspaniałą atmosferę... Wszystkim, których napotkałam tam przez tych parę dni. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, w połączeniu z prawdziwym ciepłem, którego rodzina, a przede wszystkim kobieta, tak bardzo potrzebuje w tych tak znaczących chwilach.

Aż po prostu chce się tam wracać! Nigdy nie myślałam, że będę tęsknić za szpitalem! Mam nadzieję, że jeśli pan Bóg da, wrócimy w tej samej sprawie czym prędzej”, napisała pod nagraniem.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrówka! 

Zobacz: Ida Nowakowska pokazała wzruszające nagranie ze szpitala! 

Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns bedzie miala synka porod jak sie czuje
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.