Hugh Grant został ojcem po raz piąty
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Hugh Grant po raz piąty został ojcem! Chłopiec czy dziewczynka?

Późne ojcostwo jest teraz w modzie...

Gabriela Czernecka 11 marca 2018 15:15
Hugh Grant został ojcem po raz piąty
Fot. East News

57-letni Hugh Grant po raz piąty został ojcem! Kolejne dziecko aktora przyszło na świat w zeszłym tygodniu. Matką dziecka Hugh Granta jest 35-letnia Anna Eberstein. Jak an razie płeć piątego dziecka Granta nie jest znana. 

Hugh Grant został ojcem! 

Hugh Grant właśnie po raz piąty został ojcem. Jak to bywa w przypadku filmowych amantów, aktor zawsze prowadził bardzo rozbudowane życie towarzyskie. Mimo to od lat nie może się ustatkować. Przez długi czas związany był z modelką i aktorką Eizabeth Hurley. Ta wybaczała mu ciągłe zdrady... ale do czasu. Od 2000 roku Hugh Grant nie związał się z nikim na stałe. To nie przeszkodziło mu jednak w zakładaniu rodziny.

W ciągu 15 miesięcy przywitał na świecie 3 dzieci. Jak się właśnie okazało gwiazdor komedii romantycznych, który ma na koncie kreacje w takich produkcjach jak Notting Hill, Dziennik Bridgit Jones, Cztery wesela i pogrzeb, a także  najnowszą genialną rolę w Paddingtonie 2, właśnie po raz drugi został ojcem. 

Hugh Grant ojcem po raz piąty!

Choć Hugh Grant słynie z tego, że jego romanse nie wychodzą na światło dzienne, tego nie udało się ukryć. Wraz z 30-letnią partnerką Anną Eberstein właśnie zostali rodzicami. Kim jest Anna Eberstein? To szwedzka producentka telewizyjna. O tym, że para spodziewa się dziecka wiadomo było od kilku miesięcy. Kochankowie wspólnie pojawili się podczas gali Złotych Globów. Wówczas nie dało się nie zauważyć ciążowego brzuszka Szwedki.

Ze związku Ebestein 57-letni aktor ma już pięcioletniego syna i dwuletnią córkę. W podobnym wieku (pięć i sześć lat) są również jego dzieci, będące owocem związku z recepcjonistką Tinglan Hong. Tę relację aktor kontynuował mimo wejścia w  związek z Eberstein.

Błogosławiony stan Anny Eberstein skomentowała była partnerka Hugh Granta, Elizabeth Hurley: „Cieszę się, że przez 31 lata naszej przyjaźni on wciąż jest moim przyjacielem na całego. Jest naprawdę świetnym facetem. Często się z nim widuję, dużo rozmawiamy. Wiem, że teraz jest ojcem pięciorga dzieci. Jest świetnym ojcem”, powiedziała gwiazda serialu Royals. Jak na razie płeć piątego dziecka Hugh Granta nie jest znana.  

Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.