Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fot. Instagram @heidiklum
O TYM JEST GŁOŚNO

45-letnia Heidi Klum jest w ciąży z piątym dzieckiem?!

Narzeczonym modelki jest 16 lat młodszy Tom Kaulitz

Konrad Szczęsny 12 lutego 2019 11:43
Heidi Klum i Tom Kaulitz
Fot. Instagram @heidiklum

Najpierw zaręczyny, które ogłosili w święta Bożego Narodzenia a teraz... dziecko? Niemieckie media spekulują, że 45-letnia Heidi Klum i 29-letni Tom Kaulitz, muzyk zespołu Tokio Hotel, wkrótce zostaną rodzicami. Plotki te podsycił jeden z jurorów lokalnej edycji Top model, projektant Wolfgang Joop w ostatnim wywiadzie!

Heidi Klum jest w ciąży? Modelka i Tom Kaulitz spodziewają się dziecka

„Czy Heidi jest w ciąży? Tak sądzę!”, miał stwierdzić w rozmowie z dziennikarką stacji RTL przyjaciel Heidi Klum (oboje zasiadają również w jury wspomnianego widowiska).

To oczywiście wywołało lawinę pytań i wątpliwości, media zaczęły zwracać się do modelki i muzyka Tokio Hotel z prośbą o komentarz. Ci jednak konsekwentnie milczą. Niemieckie media przytaczają ostatnią wypowiedź Toma Kaulitza, który zapytany o ciążę narzeczonej przez jednego z dziennikarzy miał odpowiedzieć „Nic ci na ten temat nie powiem!”.

Dzieci Heidi Klum

Gdyby te sensacyjne spekulacje okazały się prawdą, dla Heidi Klum byłoby to piąte dziecko, zaś dla muzyka Tokio Hotel pierwsze. 45-letnia modelka wychowuje już córkę Leni (urodzoną 4. maja 2004 roku), będącą owocem związku z Flavio Briatorem, dwóch synów Henry'ego (przyszedł na świat 12 września 2005 roku) i Johana (urodzonego 22 listopada 2006 roku) oraz córkę Lou (przyszła na świat 9 października 2009 roku), owoc małżeństwa z Sealem.

Związek Heidi Klum i Toma Kaultiza 

Wiadomość o tym, że modelka spotyka się z o 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem zelektryzowała media w marcu 2018 roku. Szybko potwierdzili ją sami zainteresowani, pokazując się publicznie razem dwa miesiące później, w maju. W grudniu natomiast ogłosili swoje zaręczyny. Czy tak szybkie tempo zmian to świadectwo siły łączącego ich uczucia czy ulegania emocjom?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I SAID YES ❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BLISS 😊❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?