Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke będą rodzicami
Fot. Piotr Molecki/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Hanna Żudziewicz urodziła! Znamy płeć i imię dziecka tancerki i Jacka Jeschke

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 7 października 2022 17:22
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke będą rodzicami
Fot. Piotr Molecki/East News

Wspaniałe wieści! Hanna Żudziewicz potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z Jackiem Jeschke zostali po raz pierwszy rodzicami. Dziecko pary przyszło na świat w czwartek 6. października 2022 roku. Zakochani opublikowali pełną czułości fotografię, na której tulą nowo narodzone niemowlę...

Płeć i imię dziecka Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke

Pod koniec maja tego roku ulubieńcy widzów „Tańca z gwiazdami” potwierdzili, że niebawem zostaną po raz pierwszy rodzicami. Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na bieżąco relacjonowali okres ciąży tancerki w mediach społecznościowych. Nie ukrywali przy tym wielkiej ekscytacji z powodu nowej roli, w której będą się teraz spełniali.

W piątek 7. października szczęśliwa mama potwierdziła, że dzień wcześniej nastąpiło rozwiązanie. Na świat przyszła córeczka pary, której zdecydowali się nadać imię Róża. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zamieścili w sieci czułą fotografię prosto z sali porodowej. Widać na niej niemowlę w ramionach wyczerpanej, ale szczęśliwej mamy oraz dumnego tatę, który pochyla się nad dzieckiem oraz swoją ukochaną.

Najpiękniejszy moment w naszym życiu ❤️🌹 Róża Jeschke 6.10.2022❤️Jesteś najpiękniejszym cudem❤️”, podpisała zdjęcie Hanna Żudziewicz.

Czytaj także: Hanna Żudziewicz zachwyca ciążowymi krągłościami. Tancerka pokazała urocze kadry

Fani i przyjaciele gratulują Hannie Żudziewicz i Jackowi Jeschke

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Znajomi i fani pary składają mamie oraz nowo narodzonemu dziecku życzenia zdrowia. 

„MOI!!!!!!! ❤️❤️😭 GRATULUJE KOCHANI ❤️❤️❤️❤️ Can’t wait to meet Róża ❤️❤️”, napisał Filip Borowiak, znajomy dziennikarz pary. „Gratulujemy kochani😍🥹❤️❤️ mnóstwo zdrówka dla Was dziewczyny! ❤️❤️”, dodała Kamila, żona Rafała Maślaka. „Gratulujemy całą rodzinką!!!!❤️❤️❤️ Cudowny czas przed Wami!”, wtórował jej mąż. 

Wśród tych, którzy złożyli parze gratulacje, znaleźli się również m.in. Ada Fijał, Joanna Opozda, Akop Szostak, Jakub Kucner, Monika Miller, Jacek Jelonek czy Sandra Traczyk.

My również dołączamy się do najlepszych życzeń!  

Czytaj także: Jacek Jeschke zdradził imię swojego dziecka! „Brzmi ładnie, ale będzie ciężkie w pisowni"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.