Kto przedłużył sobie weekend majowy?

Monika Katarzyna Krupska 27 kwietnia 2018 12:15

Jedni marzą o egzotycznym wyjeździe, inni wolne dni wolą spędzać na spokojnie w mieście. Już za kilka dni rozpocznie się długo wyczekiwana majówka. Ten kto dobrze rozplanował wolne, może odpoczywać nawet i przez 9 dni! 

Zapytaliśmy kilka gwiazd, gdzie mają zamiar spędzić pierwsze dni maja? Ze znajomymi, rodziną, a może i samemu w zaciszu domowym? Na kilka dni przed urlopem nie każdy ma jeszcze sprecyzowane plany, choć termin zbliża się wielkimi krokami.  

1/6
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Copyright @instagram@juliawieniawa
1/6

„W tym roku majówkę razem z Antkiem i znajomymi spędzamy w Hiszpanii”, wyjawia Julia Wieniawa. Dodaje, że planują dłuższy urlop - tygodniowy. Co takiego para ma zamiar robić w Hiszpanii przez tyle czasu? „Relaks, plaża, książki i chillout”, odpowiada młoda aktorka. I dodaje, że nie zdradzi miejscowości, bo chce w towarzystwie chłopaka i znajomych odpocząć.

2/6
Bogna Sworowska
Copyright @instagram@bognasworowska
2/6

„Zupełny spokój, nareszcie! Bo z reguły były to wyjazdy, ale w tym roku postanowiłam zostać w Warszawie”, zdradza Bogna Sworowska. Dodaje, że weekendy majowe lubi spędzać w stolicy, która wtedy jest… pusta i można w niej spokojnie odpocząć. „Będę jeździć na rowerze, chodzić do kina, knajpek czy gotować dla przyjaciół”, dodaje była wicemiss Polonia. I poleca nawet i sprzątanie w majówkę, bo kiedy jak nie teraz, gdy mamy trochę wolnego? 

3/6
Joanna Przetakiewicz
Copyright @instagram@joannaprzetakiewicz
3/6

Majówka w Warszawie? Tak wolnych dni Joanna Przetakiewicz nie chce spędzić. Choć nie ma jeszcze planów na pierwsze dni wolnego, to nie wyklucza pracy. „Majówka to raczej na pewno będzie praca, a 3 maja polecę na południe Francji na 2 dni”, zdradza Joanna. 

4/6
Joanna Krupa
Copyright @instagram@joannakrupa
4/6

„Majówkę spędzamy z narzeczonym romantycznie, w Malibu i będziemy tam świętowali nasze urodziny” mówi Joanna Krupa. Modelka 23 kwietnia skończyła 39 lat, ostatnio zdradziła, że z nowym partnerem ślub planuje jeszcze w tym roku! 

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan w Dubaju
Copyright @Marta Wojtal
5/6

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają w planach.. Dubaj! Małżeństwo do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wybiera się na tydzień razem z dziećmi. Planują zatrzymać się w hotelu Atlantis, The Palm, gdzie Gosia z Radkiem spędzili drugi miesiąc miodowy. W planach mają między innymi pływanie z delfinami.

6/6
Ewa Kasprzyk
Copyright @eastnews
6/6

„Ja nie mam żadnych planów, po prostu mi się nie chce wyjeżdżać”, mówi Ewa Kasprzyk. Dodaje, że wszystkie zagraniczne kierunki są oblegane i ona nie będzie włączała się w ten ruch „hura turystyczny”. „Nie wiem czy, ktoś w Polsce zostanie, wszyscy teraz gdzieś wyjeżdżają np. na Kretę, ale ja wolę kameralnie”, podsumowuje aktorka. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.