Kto przedłużył sobie weekend majowy?

Monika Katarzyna Krupska 27 kwietnia 2018 12:15

Jedni marzą o egzotycznym wyjeździe, inni wolne dni wolą spędzać na spokojnie w mieście. Już za kilka dni rozpocznie się długo wyczekiwana majówka. Ten kto dobrze rozplanował wolne, może odpoczywać nawet i przez 9 dni! 

Zapytaliśmy kilka gwiazd, gdzie mają zamiar spędzić pierwsze dni maja? Ze znajomymi, rodziną, a może i samemu w zaciszu domowym? Na kilka dni przed urlopem nie każdy ma jeszcze sprecyzowane plany, choć termin zbliża się wielkimi krokami.  

1/6
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Copyright @instagram@juliawieniawa
1/6

„W tym roku majówkę razem z Antkiem i znajomymi spędzamy w Hiszpanii”, wyjawia Julia Wieniawa. Dodaje, że planują dłuższy urlop - tygodniowy. Co takiego para ma zamiar robić w Hiszpanii przez tyle czasu? „Relaks, plaża, książki i chillout”, odpowiada młoda aktorka. I dodaje, że nie zdradzi miejscowości, bo chce w towarzystwie chłopaka i znajomych odpocząć.

2/6
Bogna Sworowska
Copyright @instagram@bognasworowska
2/6

„Zupełny spokój, nareszcie! Bo z reguły były to wyjazdy, ale w tym roku postanowiłam zostać w Warszawie”, zdradza Bogna Sworowska. Dodaje, że weekendy majowe lubi spędzać w stolicy, która wtedy jest… pusta i można w niej spokojnie odpocząć. „Będę jeździć na rowerze, chodzić do kina, knajpek czy gotować dla przyjaciół”, dodaje była wicemiss Polonia. I poleca nawet i sprzątanie w majówkę, bo kiedy jak nie teraz, gdy mamy trochę wolnego? 

3/6
Joanna Przetakiewicz
Copyright @instagram@joannaprzetakiewicz
3/6

Majówka w Warszawie? Tak wolnych dni Joanna Przetakiewicz nie chce spędzić. Choć nie ma jeszcze planów na pierwsze dni wolnego, to nie wyklucza pracy. „Majówka to raczej na pewno będzie praca, a 3 maja polecę na południe Francji na 2 dni”, zdradza Joanna. 

4/6
Joanna Krupa
Copyright @instagram@joannakrupa
4/6

„Majówkę spędzamy z narzeczonym romantycznie, w Malibu i będziemy tam świętowali nasze urodziny” mówi Joanna Krupa. Modelka 23 kwietnia skończyła 39 lat, ostatnio zdradziła, że z nowym partnerem ślub planuje jeszcze w tym roku! 

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan w Dubaju
Copyright @Marta Wojtal
5/6

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają w planach.. Dubaj! Małżeństwo do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wybiera się na tydzień razem z dziećmi. Planują zatrzymać się w hotelu Atlantis, The Palm, gdzie Gosia z Radkiem spędzili drugi miesiąc miodowy. W planach mają między innymi pływanie z delfinami.

6/6
Ewa Kasprzyk
Copyright @eastnews
6/6

„Ja nie mam żadnych planów, po prostu mi się nie chce wyjeżdżać”, mówi Ewa Kasprzyk. Dodaje, że wszystkie zagraniczne kierunki są oblegane i ona nie będzie włączała się w ten ruch „hura turystyczny”. „Nie wiem czy, ktoś w Polsce zostanie, wszyscy teraz gdzieś wyjeżdżają np. na Kretę, ale ja wolę kameralnie”, podsumowuje aktorka. 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.