Konrad Szczęsny 22 grudnia 2016 11:15
1/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Getty Images/Facebook
1/7

Grzegorz Krychowiak, grający na pozycji pomocnika defensywnego, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Piłkarz chętnie wypowiada się na temat mody i wywołuje kontrowersje stylizacjami, w których pojawia się na zgrupowaniach oraz przy okazji oficjalnych wyjść z narzeczoną Celią Jaunat

 

Polecamy też: Śmierć ojca, międzynarodowa kariera, wyczekiwane dziecko. Historia rodzinna Anny i Roberta Lewandowskich

 

Urodził się w Gryficach 29 stycznia 1990 r. Obecnie występuje w reprezentacji Polski i francuskim klubie Paris Saint-Germain. Coraz częściej mówi się jednak, że trudno jest mu przedrzeć się do pierwszego składu. Stąd plotki, że prawdopodobnie przejdzie do włoskiego Juventusu Turyn.

 

Jak osiągnął sławę? Dlaczego tematyka modowa jest mu tak bliska? Jaką rolę w tym wszystkim pełni jego narzeczona? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: To już pewne. Robert Lewandowski zostanie ojcem!

 

 

2/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Getty Images
2/7

Grzegorz Krychowiak dla mężczyzn jest spełnieniem marzeń o wielkiej sportowej karierze, dla kobiet przystojniakiem, którego największymi afrodyzjakami są umiejętności piłkarskie na najwyższym poziomie, bajońskie sumy na koncie i... zainteresowanie modą. To ostatnie wzbudza zresztą ogromne kontrowersje. Słynne już futro, którym pochwalił się na Instagramie w zeszłym rok, wyśmiał sam Zbigniew Boniek. Wszyscy zadawali sobie wtedy pytanie: ile miejsca w jego domu zajmuje garderoba?

 

 

Weekend in #Rome

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Polecamy też:  Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

 

3/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Facebook @Grzegorz Krychowiak
3/7

W „Dzień Dobry TVN” w 2015 r. zwierzył się, że garderoba w jego przestronnej willi w Sevilli zajmowała... całe piętro! Wśród innych wypowiedzi, które wzbudziły spore kontrowersje była ta, że z narzeczoną połączyła go wspólna pasja, czyli zakupy oraz zamiłowanie do mody. Nie od dziś wiadomo, że oboje uwielbiają spędzać w ten sposób wolny czas i wiedzą wszystko o najnowszych trendach. Dlatego właśnie Grzegorz Krychowiak zyskał miano najbardziej stylowego polskiego piłkarza. Niektórzy twierdzą nawet, że ze względu na urodę i urok osobisty można śmiało nazywać go polskim Davidem Beckhamem!

 

Polecamy też: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

 

 

 

4/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Facebook @Grzegorz Krychowiak
4/7

Złośliwi twierdzą, że poważnemu piłkarzowi nie przystoi mówienie takich rzeczy i spędzanie wielu godzin na zakupach. Grzegorz Krychowiak nie robi sobie nic z takich uwag i często obraca komentarze złośliwych osób w żart. Zresztą, wizerunek najbardziej stylowego polskiego zawodnika zaowocował w jego przypadku licznymi kontraktami z poważanymi na świecie markami, jak zegarki Albert Riele czy biżuteria Apart.

 

Polecamy też:  Król strzelców i mistrzyni karate. Pamiętacie tę romantyczną sesję Anny i Roberta Lewandowskich?

 

 

 

 

5/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Facebook @Grzegorz Krychowiak
5/7

Kontrakt, który podpisał z francuskim klubem Paris Saint-Germain po Euro 2016, opiewał na bajońską sumę 30 milionów euro! Ostatnio jednak nad karierą Grzegorza Krychowiaka zebrały się ciemne chmury: komentatorzy zauważyli, że trudno przebić mu się do składu paryskiego klubu. Plotkuje się, że pomocnikiem jest zainteresowany włoski Juventus Turyn. Czy jednak okażą się one prawdziwe?

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

 

 

6/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Facebook @Grzegorz Krychowiak
6/7

Grzegorz Krychowiak karierę rozpoczynał w Arce Gdynia oraz Stali Szczecin. Przełom przyszedł w 2007 r. Wtedy to podpisał kontrakt z francuskim Girondins de Bordeaux. Później grał w takich klubach, jak Stade Reims, Ligue 1 oraz Sevilla FC. Od lipca tego roku związany jest natomiast z francuskim Paris Saint-Germain.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska: z czym walczy, o czym marzy, gdzie jest jej dom i dlaczego nie płacze?

7/7
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat
Copyright @Cyfrasport Photo Agency
7/7

Prywatnie od pięciu lat jest związany z francuską modelką Celią Jaunat. Ostatnio plotkowano, że może być ona w ciąży, jednak szybko okazało się, że pytanie na portalach społecznościowych o imię dziecka było związane z akcją świąteczną. Fani wyczekują jednak wieści dotyczących życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego Grzegorza Krychowiaka!

 

Polecamy też: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.