Konrad Szczęsny 1 września 2017 11:15
1/6
Celia Jaunat zazdrości Grzegorzowi Krychowiakowi torebki Birkin
Copyright @Instagram @grzegorzkrychowiak
1/6

Ostatni modowy zakup Grzegorza Krychowiaka sprawił, że jego dziewczyna zapłonęła z zazdrości. Piłkarz, który przez jednych nazywany jest „polski Davidem Beckhamem”, przez innych „najmodniejszym piłkarzem narodowej reprezentacji” słynie z zamiłowania do stylizacji wartych dziesiątki tysięcy złotych. To samo tyczy się jego dziewczyny Celii Jaunat – grający na pozycji pomocnika piłkarz przyznał, że miłość i pasja do zakupów była tym, co połączyło go z francuską modelką. Internauci nie do końca jednak rozumieją ich hobby – dali temu wyraz także i tym razem.

 

Polecamy też: Dlaczego Grzegorz Krychowiak ma szansę być polskim Davidem Beckhamem?

 

Grzegorz Krychowiak ma torebkę Hermes Kelly wartą 40 tysięcy złotych

 

Ostatnio na Instagramie narzeczonej Grzegorza Krychowiaka pojawiło się osobliwe zdjęcie. Widać na nim torebkę marki Hermes Kelly. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że – jak zaznaczyła Celia Jaunat – należy ona właśnie do jej partnera! Taki model wart jest około 40 tysięcy złotych (zobaczyć go możecie na zdjęciu numer 3 w naszej galerii) i może się nim pochwalić m.in. siostra Paris Hilton. 

 

„I'm so jealouuuus”, napisała dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, co rozbawiło cześć fanów pary, zaś internautów wprawiło w osłupienie. W komentarzach nie zostawili oni na piłkarzu suchej nitki.

 

Internauci śmieją się z Grzegorza Krychowiaka

 

Krychowiak jest uosobieniem czereśniaka”, „Niestety, mądrości to on sobie za nic nie kupi”, „No kuźwa wszystko wszystkim, ale ja się pytam, na co mu damska torebka”, pytają internauci. 

 

Zgadzacie się z ich opinią?

 

Polecamy też: Gortat, Lewandowski, Radwańska. Polscy sportowcy zarabiają miliony. Kto najwięcej?

2/6
Celia Jaunat zazdrości Grzegorzowi Krychowiakowi torebki Birkin
Copyright @Instagram @grzegorzkrychowiak
2/6

Grzegorz Krychowiak i jego partnerka Celia Jaunat słyną z zamiłowania do zakupów i noszenia luksusowych marek. Niestety, cześć internautów nie rozumie ich kosztownego hobby i twierdzi, że chwalenie się wartymi dziesiątki i setki tysięcy stylizacjami to wyraz kompleksów i braku klasy. 

 

Polecamy też: Najmodniejszy polski piłkarz? Jaki jest sekret stylu Grzegorza Krychowiaka?​​​​​​​

3/6
Celia Jaunat zazdrości Grzegorzowi Krychowiakowi torebki Birkin
Copyright @Snapchat Celina Jaunat
3/6

Celia Jaunat jest zazdrosna o tę torebkę Grzegorza Krychowiaka. To model Hermes Kelly, wart około 40 tysięcy złotych.

 

Polecamy też: Lewandowski, Radwańska, Szczęsny i.. Oto 10 najlepiej zarabiających polskich sportowców!​​​​​​​

4/6
Celia Jaunat zazdrości Grzegorzowi Krychowiakowi torebki Birkin
Copyright @Instagram @grzegorzkrychowiak
4/6

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak często chwalą się w mediach społecznościowych swoim luksusowym życiem: dalekimi podróżami i wartymi dziesiątki tysięcy stylizacjami.

 

Polecamy też: Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna wybrali się w romantyczną podróż. Kto im towarzyszy?​​​​​​​

5/6
Grzegorz Krychowiak, Célia Jaunat, luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka i Célii Jaunat
Copyright @Instagram @grzegorz.krychowiak @celiajaunat
5/6

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak mają jedno hobby: zakupy. Dodajmy, że zazwyczaj wydają duże sumy na... stylizacje, co nie do końca podoba się fanom piłkarza.

 

Polecamy też: Gortat, Lewandowski, Radwańska. Polscy sportowcy zarabiają miliony. Kto najwięcej?

6/6
Copyright @Instagram @celiajaunat
6/6

Grzegorz Krychowiak został ostatnio wypożyczony do brytyjskiego klubu West Bromwich Albion z francuskiego Paris Saint Germain. Fani i dziennikarze nie mają wątpliwości: to dla piłkarza degradacja. 

 

Polecamy też: Najmodniejszy polski piłkarz? Jaki jest sekret stylu Grzegorza Krychowiaka?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?