Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee
Z ŻYCIA GWIAZD

Gromee został ojcem! Znamy płeć dziecka!

DJ zamieścił w sieci urocze zdjęcie z maleństwem

Konrad Szczęsny 29 października 2018 16:23
Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee

Choć niechętnie mówi o swoim życiu osobistym, tę informację przekazał fanom osobiście. Gromee, reprezentant Polski na Eurowizji 2018, zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych urocze zdjęcie, na którym trzyma w dłoniach stópki nowo narodzonego dziecka. DJ zamieścił pod nim uroczy podpis, który poruszył jego fanów. Tym samym wiemy, że muzyk i jego małżonka, wokalistka zespołu Łzy Sara Chmiel, zostali po raz pierwszy rodzicami.

Gromee został ojcem. Sara Chmiel urodziła. Płeć dziecka DJa

Wiadomość ta z pewnością uraduje fanów twórcy takich przebojów, jak Without you, Light me up czy One last time, który wraz z Lukasem Meijerem reprezentował Polskę na tegorocznej Eurowizji w Lizbonie. Gromee za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał informację, że wraz ze swoją poślubioną w kwietniu 2018 roku małżonką powitał na świecie dziecko. Jak wynika z podpisu pod uroczym zdjęciem, jest to syn! Urodził się wczoraj, czyli 28 października, czyli zgodnie z wyznaczonym terminem, którym był przełom października i listopada tego roku.

„Królu mój mały, dziś drugi dzień Twojego życia. A każdy Twój oddech dodaje mi sił. Dziś jesteś mały jak muszelka. Kiedyś będziesz miał spodnie na szelkach. Pamiętaj że jedno nie zmieni się nigdy. Zostanie na zawsze. Ja, Mama i Ty”, napisał wzruszony DJ.

Fani gratulują mu i życzą maleństwu wiele zdrowia. Dołączamy się do tych życzeń!

Ciąża Sary Chmiel, żony Gromeego i wokalistki Łez

O tym, że jego małżonka spodziewa się dziecka, Gromee również poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścił wówczas fotografię, na której obejmuje brzuszek ukochanej. Było to 24 sierpnia 2018 roku.

Natomiast kilka miesięcy wcześniej, w kwietniu 2018 roku, para wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Zdjęcia z uroczystości zostały zamieszczone w sieci kilka dni po fakcie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.