Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee
Z ŻYCIA GWIAZD

Gromee został ojcem! Znamy płeć dziecka!

DJ zamieścił w sieci urocze zdjęcie z maleństwem

Konrad Szczęsny 29 października 2018 16:23
Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee

Choć niechętnie mówi o swoim życiu osobistym, tę informację przekazał fanom osobiście. Gromee, reprezentant Polski na Eurowizji 2018, zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych urocze zdjęcie, na którym trzyma w dłoniach stópki nowo narodzonego dziecka. DJ zamieścił pod nim uroczy podpis, który poruszył jego fanów. Tym samym wiemy, że muzyk i jego małżonka, wokalistka zespołu Łzy Sara Chmiel, zostali po raz pierwszy rodzicami.

Gromee został ojcem. Sara Chmiel urodziła. Płeć dziecka DJa

Wiadomość ta z pewnością uraduje fanów twórcy takich przebojów, jak Without you, Light me up czy One last time, który wraz z Lukasem Meijerem reprezentował Polskę na tegorocznej Eurowizji w Lizbonie. Gromee za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał informację, że wraz ze swoją poślubioną w kwietniu 2018 roku małżonką powitał na świecie dziecko. Jak wynika z podpisu pod uroczym zdjęciem, jest to syn! Urodził się wczoraj, czyli 28 października, czyli zgodnie z wyznaczonym terminem, którym był przełom października i listopada tego roku.

„Królu mój mały, dziś drugi dzień Twojego życia. A każdy Twój oddech dodaje mi sił. Dziś jesteś mały jak muszelka. Kiedyś będziesz miał spodnie na szelkach. Pamiętaj że jedno nie zmieni się nigdy. Zostanie na zawsze. Ja, Mama i Ty”, napisał wzruszony DJ.

Fani gratulują mu i życzą maleństwu wiele zdrowia. Dołączamy się do tych życzeń!

Ciąża Sary Chmiel, żony Gromeego i wokalistki Łez

O tym, że jego małżonka spodziewa się dziecka, Gromee również poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścił wówczas fotografię, na której obejmuje brzuszek ukochanej. Było to 24 sierpnia 2018 roku.

Natomiast kilka miesięcy wcześniej, w kwietniu 2018 roku, para wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Zdjęcia z uroczystości zostały zamieszczone w sieci kilka dni po fakcie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.