Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee
O TYM SIĘ MÓWI

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami! Para powitała na świecie córeczkę

Otrzymała śliczne imię!

Redakcja VIVA! 11 października 2020 19:25
Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee

Muzyk Gromee i Sara Chmiel po raz drugi zostali rodzicami! Para powitała na świecie córeczkę, a radosną informację przekazał fanom sam artysta, publikując przepiękne zdjęcie na swoim Instagramie. Dziewczynka otrzymała śliczne imię!

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami

Sara Chmiel i Gromee, a właściwie Andrzej Gromala, pobrali się w kwietniu 2018 roku. Liderka zespołu Łzy i producent muzyczny mają już jedno dziecko, dwuletniego synka Franka. Teraz ich rodzina się powiększyła.

Wspaniałą wiadomość przekazał sam Gromee, dzieląc się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem malutkiej córeczki. „Cześć piękny świecie! Jestem Helenka. Urodziłam się dzisiaj, ogarnę z dzielną Mamą @sarachmiel kilka spraw w szpitalu i widzimy się niebawem”, podpisał fotografię muzyk.

Fani reprezentanta Eurowizji składają szczęśliwym rodzicom gratulacje. W komentarzach nie brakuje również ciepłych słów o wybranym przez parę imieniu – Helena zdecydowanie przypadła internautom do gustu.

My również serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasze szczęście niejedno ma imię ❤️ @sarachmiel #f1 #love #family

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.