Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee
O TYM SIĘ MÓWI

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami! Para powitała na świecie córeczkę

Otrzymała śliczne imię!

Redakcja VIVA! 11 października 2020 19:25
Gromee zostanie po raz pierwszy ojcem. Sara Chmiel, wokalistka Łez, jest w ciąży
Fot. Instagram @gromee

Muzyk Gromee i Sara Chmiel po raz drugi zostali rodzicami! Para powitała na świecie córeczkę, a radosną informację przekazał fanom sam artysta, publikując przepiękne zdjęcie na swoim Instagramie. Dziewczynka otrzymała śliczne imię!

Gromee i Sara Chmiel zostali rodzicami

Sara Chmiel i Gromee, a właściwie Andrzej Gromala, pobrali się w kwietniu 2018 roku. Liderka zespołu Łzy i producent muzyczny mają już jedno dziecko, dwuletniego synka Franka. Teraz ich rodzina się powiększyła.

Wspaniałą wiadomość przekazał sam Gromee, dzieląc się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem malutkiej córeczki. „Cześć piękny świecie! Jestem Helenka. Urodziłam się dzisiaj, ogarnę z dzielną Mamą @sarachmiel kilka spraw w szpitalu i widzimy się niebawem”, podpisał fotografię muzyk.

Fani reprezentanta Eurowizji składają szczęśliwym rodzicom gratulacje. W komentarzach nie brakuje również ciepłych słów o wybranym przez parę imieniu – Helena zdecydowanie przypadła internautom do gustu.

My również serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasze szczęście niejedno ma imię ❤️ @sarachmiel #f1 #love #family

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.